Tłumy na Festiwalu Literatury Młodzieżowej BeYoung

Tłumy na Festiwalu Literatury Młodzieżowej BeYoung

Tłumy na Festiwalu Literatury Młodzieżowej BeYoung

Udostępnij

„Młodzież ocali druk. To tylko moja opinia, ale mam solidne argumenty by tak sądzić” – napisała Paulina Walkosz z Grupy Helion w mediach społecznościowych.

Wydawnictwo zorganizowało 3 września w Warszawie pierwszą edycję Festiwalu Literatury Młodzieżowej beYoung. Wydarzenie powstało pod skrzydłami wydawnictwa beYA, wprowadzonego na rynek wydawniczy pod koniec zeszłego roku jako zupełnie nowy imprint grupy Helion.

Jak relacjonuje Paulina Walkosz, Festiwal beYoung zgromadził grono czterystu młodych osób, “dla których czytanie to coś więcej niż tylko sposób poznawania historii zamkniętych w kolorowej oprawie. BeYoung to miesiące przygotowań, bilety wyprzedane w przeciągu dwóch dni, ambitne autorki, ciekawe panele dyskusyjne, warsztaty, stosy książek, emocje na scenie i pod sceną, długie kolejki po autografy, dobre jedzenie, świetna zabawa, nowe relacje, a przede wszystkim ludzie z pasją, z którymi i dzięki którym świat literatury stał się świeższy, tolerancyjny i otwarty na każdego”.

Podczas Festiwalu premierę miała trzecia część trylogii “Hell” Katarzyny Barlińskiej vel P.S. Herytiera „Pizgacz”. Oczywiście odbyło się również spotkanie z bestsellerową autorką.

Z czytelniczkami i czytelnikami spotkały się także m.in.: Monika Rutka, Marta Łabęcka, Natalia Fromuth, Monika Marszałek oraz Sylwia Kubala.

Koszt wejściówki na Festiwal wynosił 14,99 zł.

Autor: ET

źródło: https://rynek-ksiazki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się