Stara Szkoła
 "Trauma", Michael Palmer

"Trauma", Michael Palmer

Trauma, Michaela Palmera 17.08 trafia do księgarń

Udostępnij

Już 17 sierpnia do księgarń trafi „Trauma” Michaela Palmera, thriller medyczny o intrygującej fabule. Doktor Carrie Bryant zagłębia się w labirynt korupcji i morderstw by zmierzyć się z zagadką tajemniczego znikania pacjentów w ośrodku zdrowia dla weteranów, w którym przebywa jej brat. Zaczyna się od walki z zespołem stresu pourazowego, z czasem jednak okazuje się, że to, co najgorsze tkwi głębiej…

Napompowany adrenaliną thriller medyczny 

Doktor Carrie Bryant jest rezydentką na oddziale neurochirurgii uznanego bostońskiego szpitala. Kiedy mordercze tempo pracy owocuje popełnieniem groźnego błędu, lekarka rzuca rezydenturę. Jej nowy cel życiowy to pomóc bratu, weteranowi wojennemu Adamowi, uwolnić się od zespołu stresu pourazowego. Tymczasem w ośrodku zdrowia dla weteranów, z którym zaczyna współpracę, dzieją się dziwne rzeczy. Carrie zagłębia się w labirynt korupcji i morderstw i choć może przypłacić to życiem, za wszelką cenę próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczego znikania jej pacjentów…

 Opinia o książce:

 „Jeśli chodzi o tworzenie intrygującej fabuły thrillerów medycznych, nikt nie robi tego lepiej niż Michael Palmer”. (Huffington Post”)

Kilka słów o autorze:

Michael Palmer (1942‒2013) z zawodu internista, był autorem dwudziestu thrillerów medycznych, z których wszystkie stały się międzynarodowymi bestsellerami. Na podstawie Krytycznej terapii powstał film z udziałem Hugh Granta i Gene’a Hackmana. Pisanie Traumy przerwała śmierć. Powieść dokończył jego syn.

 

DANIEL PALMER jest autorem cenionych powieści sensacyjnych. Nagrywający muzyk, mistrz gry na harmonijce bluesowej i długoletni fan Red Soxów. Obecnie pracuje nad kolejną powieścią.

Zapraszamy na strony www.michaelpalmerbooks.com i www.danielpalmerbooks.com.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się