Trwa nabór wniosków o Stypendia Twórcze Miasta Krakowa 2023

Trwa nabór wniosków o Stypendia Twórcze Miasta Krakowa 2023

Trwa nabór wniosków o Stypendia Twórcze Miasta Krakowa 2023

Udostępnij

Do 10 lutego do godziny 15:00 można nadsyłać wnioski do konkursu o tegoroczne Stypendium Twórcze Miasta Krakowa. Rada Miasta Krakowa przeznaczyła na stypendia milion złotych, dzięki czemu przyznanych zostanie 40 stypendiów w wysokości 25 tys. złotych.

Wnioski przyjmowane są w dziewięciu dziedzinach: „film, intermedia i kultura cyfrowa”, „sztuki wizualne i street art”, „teatr i sztuki performatywne”, „taniec”, „muzyka”, „literatura”, „architektura i design”, „kultura ludowa, dziedzictwo materialne i opieka nad zabytkami”, a także „zarządzanie, edukacja i animacja kulturalna oraz wspieranie rozwoju kadr kultury”. O stypendium na realizację konkretnego projektu mogą więc ubiegać się artyści, animatorzy i managerowie kultury, a także osoby zajmujące się opieką nad zabytkami w Krakowie. Jedna osoba może złożyć jeden wniosek.

Stypendia w wysokości 25 tys. złotych będą przyznawane na realizację przedsięwzięcia w terminie od maja do grudnia 2023 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu stypendialnego można znaleźć TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się