Ogólnopolska Izba Księgarń
, Wydawnictwo BOSZ

Wydawnictwo BOSZ

"Trzy połówki życia" - czerwcowa premiera Wydawnictwa BOSZ

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy o  premierze książki zatytułowanej "Trzy połówki życia" autorstwa polskiego dziennikarza telewizyjnego, publicysty, byłego redaktora Radia Wolna
Europa i Głosu Ameryki, gospodarza magazynu Horyzont, Macieja Wierzyńskiego.

Jest to pełna osobistych wspomnień autobiograficzna opowieść o dojrzewaniu, wyborze drogi życiowej,dziennikarstwie w PRL-u,relacjach z najbliższymi, życiu na emigracji oraz powrocie do kraju i pracy w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce, napisana z dużą dawką autoironiioraz inteligentnego humoru.
Publikacja uzupełniona została zbiorem wyjątkowych fotografiipochodzących z prywatnej kolekcji autora.

Tytuł: Trzy połówki życia
Autor: Maciej Wierzyński
Projekt graficzny: Władysław Pluta
Wydawca: wydawnictwo BOSZ
Miejsce i ro kwydania: Olszanica 2018
Wydaniew: I
Objętość: 288 stron
Ilustracje: 65
Oprawa: twarda
Format: 165 × 235 mm
ISBN: 978-83-7576-354-6
Cena katalogowa: 44, 90 zł

 

BOSZ to założona w 1994 roku w Olszanicy oficyna wydawnicza specjalizująca się w edycji wielojęzycznych albumów o sztuce, dziedzictwie kulturowym i krajobrazie, których znakiem rozpoznawczym są wysoka wartość merytoryczna oraz najwyższa jakość edytorska. Dotychczasowy dorobek Wydawnictwa BOSZ to ponad 500 tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym milion osiemset tysięcy egzemplarzy, wydanych we współpracy zarówno z wybitnymi twórcami, jak i czołowymi placówkami kulturalnymi z całej Polski. Publikacje poświęcone polskiemu dziedzictwu kulturowemu, twórczości uznanych artystów oraz pięknu rodzimego krajobrazu realizują jedno z głównych zamierzeń Wydawnictwa, jakim jest promocja kultury narodowej.
Oryginalność oraz najwyższa jakość albumów sprawia, że wiele spośród tytułów Wydawnictwa BOSZ otrzymało najważniejsze nagrody oraz wyróżnienia w prestiżowych konkursach książkowych, takich jak Najpiękniejsza Książka Roku w konkursie PTWK czy Książka Roku w konkursie o „Pióro Fredry”. W 2011 r.
Wydawnictwo BOSZ zostało laureatem 21. edycji Konkursu Godła „Teraz Polska” – uhonorowane za wysoką jakość wydawanych książek.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się