Kurs kreatywnego pisania

Kkurs kreatywnego pisania

Twórcze Wakacje – Wrocławski Dom Literatury zaprasza na warsztaty pisarskie dla dzieci w wieku 10-14 lat.

Udostępnij

Oferta skierowana jest do dzieci, które interesują się książkami, lubią czytać i same piszą opowiadania lub poezję. To z myślą o nich opracowaliśmy letnie warsztaty, podczas których będzie można rozwijać swoje umiejętności pod okiem zawodowych pisarzy.
Zapraszamy dzieci, które interesują się książkami, lubią czytać i same piszą opowiadania lub poezję na letnie warsztaty, podczas których będą mogły rozwijać swoje umiejętności pod okiem zawodowych pisarzy.

Kursy kreatywnego pisania to znana w świecie – i coraz popularniejsza w Polsce – metoda edukacyjna, ucząca tworzenia tekstów literackich. Polega na wspólnym omawianiu tekstów stworzonych przez uczestników pod okiem profesjonalistów w połączeniu z zajęciami uczącymi zasad pisania, specyfiki różnych gatunków literackich, itd.
Wakacyjne zajęcia we Wrocławskim Domu Literatury wzbogacone zostaną o pokazy filmowe znanych adaptacji literatury dla dzieci, a także gry i zabawy związane z książkami. To świetna propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają czytać i spędzają część wakacji w mieście. Uczestnikom zapewniamy też obiady i dostęp do biblioteki w Klubie PROZA.

Terminy zajęć:

26-30 czerwca 2017, codziennie 9:00-14:00
3-7 lipca 2017, codziennie 9:00-14:00

Miejsce: Klub PROZA, Przejście Garncarskie 2 (II piętro)
Szczegółowe informacje i zapisy: wdl@domliteratury.wroc.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się