VI Międzynarodowe Targi Książki

VI Międzynarodowe Targi Książki

VI Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Udostępnij

Od sześciu lat Białystok znajduje się w gronie prestiżowych miast w Polsce, które organizują targi książki. Atutem białostockich targów jest znakomita lokalizacja imprez targowych (centrum miasta), a także fakt, że to jedyne targi książki w północno-wschodniej Polsce, wydawcy mają więc niepowtarzalną szansę, aby swoją ofertę zaprezentować w tej części kraju.

VI edycja Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017 r. W ubiegłym roku na targi do Białegostoku przyjechało 70 czołowych wydawnictw, a odwiedziło je blisko 20 tysięcy białostoczan. W tym roku wydarzenie będzie nie mniej okazałe, bowiem swój udział w targach zapowiedziało 82 wydawców.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie festiwal literacki „Na pograniczu kultur", w ramach którego odbędą się liczne warsztaty dla dzieci, warsztaty literackie, spotkania autorskie z wybitnymi pisarzami i ogólnopolskie premiery książek.

Szczegółowy harmonogram spotkań w ramach festiwalu „Na pograniczu kultur" można znaleźć tutaj.

Wstęp na targi i spotkania w ramach festiwalu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salach na niektóre warsztaty i spotkania obowiązywać będzie wcześniejsza rejestracja. Wykaz imprez, a także rejestracja będzie możliwa na stronie BiBservisu Bibliotek Szkolnych Podlasia. Więcej informacji tutaj.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się