W kwietniu II Festiwal Książki Naukowej w Raciborzu

W kwietniu II Festiwal Książki Naukowej w Raciborzu

W kwietniu II Festiwal Książki Naukowej w Raciborzu

Udostępnij

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu zaprasza do udziału w II Festiwalu Książki Naukowej. Na program tegorocznej edycji, która odbędzie się 2 kwietnia, złożą się: spotkania autorskie, targi książki, warsztaty, szkolenia oraz wiele innych atrakcji, które czekają na wszystkich zainteresowanych.

Wydarzenie ma na celu promocję książki naukowej i konsolidację środowiska oraz zaprezentowanie publikacji najpopularniejszych wydawnictw dla szerokiego grona odbiorców miasta Raciborza i regionu.

Miejscem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, gdzie odbędą się targi książki i szereg różnych spotkań. Festiwal został objęty patronatem przez Dariusza Polowego, Prezydenta Miasta Racibórz oraz Grzegorza Swobodę, Starostę Raciborskiego.

II Festiwal Książki Naukowej to znakomita okazja na porozmawianie z autorami publikacji naukowych, pisarzami i publicystami. Zaproszeni twórcy zapoznają słuchaczy ze swoim warsztatem naukowym, publicystycznym, a także opowiedzą o swojej przygodzie z pisaniem. Jak zapowiadają Organizatorzy, gośćmi festiwalu będą znani i popularni autorzy bestsellerów, wykładowcy PWSZ, specjaliści, uznani naukowcy i badacze historii regionu – Śląska oraz Raciborz.

Podczas Festiwalu odbędą się targi książki naukowej i nie tylko. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą wydawniczą zaproszonych wydawców.

Wstęp na wszystkie spotkania i targi książki jest bezpłatny.

Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.festiwalraciborz.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się