W najbliższy weekend odbędzie się Festiwal Non-fiction w Krakowie

W najbliższy weekend odbędzie się Festiwal Non-fiction w Krakowie

W najbliższy weekend odbędzie się Festiwal Non-fiction w Krakowie

Udostępnij

Festiwal reportażu Non Fiction odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w krakowskiej klubokawiarni Hevre. Tematem ósmej edycji wydarzenia będzie nadzieja.

„Władysław Tatarkiewicz 75 lat temu pisał, że »posiadanie znaczy mniej niż nadzieja«. Cytat wiekowy, ale problem kluczowy – czy możemy w ogóle żyć nadzieją na odwrócenie destrukcyjnych zmian, które zgotowały nam klasy posiadające? Czy reporterzy, aktywiści i sygnaliści są w stanie skutecznie walczyć o powstrzymanie katastrofy klimatycznej, wodę, prawa wykluczonych, prawa zwierząt, nieumieranie na drogach i własną tożsamość? I czy to w ogóle ich powinność/odpowiedzialność?” – pytają organizatorzy na stronie wydadrzenia na Facebooku.

Większość spotkań w ramach festiwalu będzie miała formę debat, a wśród gości imprezy znajdziemy m.in. Szymona Opryszka, Olgę Gitkiewicz, Tomasza Markiewkę czy Annę Pamułę. Na spotkania na żywo będą obowiązywały płatne wejściówki, w cenie wybranej przez płacącego. Dostępne będą bilety w kwotach: 5, 10, 15 i 20 zł.

Wejściówki są dostępne TUTAJ, a więcej informacji na temat festiwalu – TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się