W ostatni weekend lipca odbędzie się SkierCon

W ostatni weekend lipca odbędzie się SkierCon

W ostatni weekend lipca odbędzie się SkierCon

Udostępnij

W dniach 29-31 lipca w Skierniewicach odbędzie się lokalne święto fanów fantastyki, nauki i mitologii słowiańskiej. Tegoroczny SkierCon będzie już dziesiątą edycją imprezy.

SkierCon to konwent, który już od 2013 roku łączy wakacyjną imprezę oraz nowoczesne rozwiązania logistyczne i organizacyjne. „Wydarzenie organizujemy tak, abyśmy sami mogli się dobrze bawić, spotykać znakomitych gości, uczestniczyć w konkursach, turniejach planszówkowych i komputerowych. Miłe naszemu sercu jest to, że nasze wyobrażenia konwentu i nasze fantastyczne upodobania znajdują wielbicieli spoza grupy naszych Cechowiczów, a osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach, z przyjemnością powracają w kolejnych latach” – twierdzą ogranizatorzy.

Wśród gości tegorocznego SkierConu znaleźli się m.in. tacy pisarze jak Jakub Ćwiek, Anna Szumacher, Marcin Podlewski, Greg Gajek, Izabela Grabda i Witold Jabłoński. 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się