W REBISie: "Dziedzic Kaladanu" od 28.11 w księgarniach!

W REBISie: "Dziedzic Kaladanu" od 28.11 w księgarniach!

W REBISie: "Dziedzic Kaladanu" od 28.11 w księgarniach!

Udostępnij

28 listopada trafi do księgarń Dziedzic Kaladanu. To 3 tom wieńczący trylogię ukazującą wydarzenia sprzed DIUNY. Czytając Dziedzica Kaladanu, wszyscy fani „Diuny” mogą z satysfakcją towarzyszyć narodzinom legendy.

Po tym, jak Bene Gesserit odwołały Jessikę z Kaladanu i wysłały jako konkubinę do innego szlachcica, książę Leto postanowił zaangażować się w rozbicie radykalnego ruchu na rzecz Wspólnoty Szlacheckiej. Kaladanem zaś w jego imieniu zarządza ich syn. Ledwie czternastoletni Paul wkracza w świat, którego sobie nawet nie wyobrażał. Podczas gdy sardaukarzy pacyfikują kolejne planety i wskutek knowań Harkonnenów zagrażają też Kaladanowi, Paul wyrasta na przywódcę i wstępuje na krętą ścieżkę swego przeznaczenia jako przyszły Muad’Dib.

Kilka słów o autorze:

Brian Herbert (ur. 1947), syn Franka Herberta, jest autorem wielu bestsellerów z listy „New York Timesa”. W 2003 roku opublikował Dreamer of Dune, wzruszającą biografię swego ojca, która została nominowana do Nagrody Hugo. Napisał też inne powieści, m.in. Man of Two Worlds (wspólnie z Frankiem Herbertem), Sudanna, Sudanna oraz The Little Green Book of Chairman Rahma.

Kevin J. Anderson (ur. 1962) napisał kilkadziesiąt bestsellerów i był nominowany do Nagrody Hugo, Nagrody Nebula, Nagrody Brama Stokera i Nagrody Czytelników Fantastyki. Do jego powieści, które zyskały uznanie krytyków, należą serie „The Saga of Seven Suns, w tym The Dark Between The Stars, oraz „Terra Incognita” z dwiema towarzyszącymi jej płytami rockowymi. Ustanowił też rekord Guinnessa w podpisywaniu książek przez jednego autora.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się