W tym tygodniu zapraszamy na dwa wydarzenia online komponentu Kultura

W tym tygodniu zapraszamy na dwa wydarzenia online komponentu Kultura

W tym tygodniu zapraszamy na dwa wydarzenia online komponentu Kultura

Udostępnij

W tym  tygodniu Kreatywna Europa zaprasza na dwa wydarzenia online komponentu Kultura: kolejna odsłona warsztatów "Od pomysłu... do projektu" oraz  spotkanie z cyklu "Kreatywne debaty".

16 listopada (środa), kolejna odsłona warsztatów "Od pomysłu... do projektu", skierowana do osób, które mają doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, ale chciałyby tę wiedzę pogłębić, usystematyzować i wyjść poza utarte schematy. Podczas spotkania skupimy się, m.in. na analizie potrzeb, trudnościach jakie mogą pojawić się przy współpracy międzynarodowej i omówimy najczęściej popełniane błędy podczas przygotowywania aplikacji do programu Kreatywna Europa.
Warsztat w godz. 10.00-14.30.
Zapisy są realizowane poprzez formularz aplikacyjny.

Spotkanie poprowadzą:

Anna Krzeszowska – Hovanecz – doświadczona trenerka z zakresu projektów międzynarodowych. Specjalizuje się w organizowaniu międzynarodowych wymian młodzieży w szczególności z krajami Morza Śródziemnego. Prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu: międzynarodowych wymiany młodzieży, zarządzania projektem, edukacji międzykulturowej, planowania i organizacji projektów międzynarodowych i budowanie zespołu.

Anna Szlęk – psycholożka międzykulturowa i trenerka. Prowadzi krajowe oraz międzynarodowe warsztaty i szkolenia. Zajmuje się edukacją międzykulturową i pozaformalną, coachingiem oraz myśleniem wizualnym w edukacji. Pracuje z młodzieżą, nauczycielkami i nauczycielami, studentkami i studentami oraz pracowniczkami i pracownikami organizacji pozarządowych. Lubi pracować z ludźmi, rozmawiać, słuchać, patrzeć. Wierzy, że edukacja powinna sprawiać radość i angażować.

 

Regulamin_webinarium

 

17 listopada (czwartek) odbędzie się spotkanie z cyklu "Kreatywne debaty". Porozmawiamy o cyfrowych trendach w projektach kulturalnych – ich relacji do realnych potrzeb odbiorców i instytucji w zakresie obecności w cyfrowej rzeczywistości i strategii wykorzystania nowych technologii w prezentacji zbiorów online oraz docierania do odbiorców w sieci. Zaproszeni goście spróbują odpowiedzieć na pytania o to, jak korzystać z nowoczesnych technologii w zrównoważony sposób, jak wybierać rozwiązania adekwatne do potrzeb, czy na co warto zwrócić uwagę przygotowując projekt cyfrowy.
Debata w godz. 11.00-13.00.
Zapisy są realizowane poprzez formularz aplikacyjny.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się