Warszawski Salon Literacki Inspiracje

Warszawski Salon Literacki Inspiracje

Warszawski Salon Literacki Inspiracje

Udostępnij

Szesnastego i siedemnastego listopada 2019 roku w Global Expo, nowej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej stolicy, odbędzie się pierwsza edycja Warszawskiego Salonu Literackiego Inspiracje.

Impreza będzie festiwalem literackim z wyjątkowo intensywnym i wielowątkowym programem spotkań z popularnymi i uznanymi autorami oraz towarzyszącą mu częścią targową, podczas której bogatą ofertę książek zaprezentują wydawnictwa z całej Polski. Spotkania z gośćmi festiwalu odbywać się będą na kilku scenach jednocześnie.

Wydarzenie odbędzie w specjalnie przystosowanym do potrzeb imprezy centrum konferencyjnym o powierzchni ponad 3 000 m2, znajdującym się na górnej kondygnacji Global Expo.

Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu, przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy (skrzyżowanie ul. Modlińskiej i Trasy Toruńskiej – most Grota-Roweckiego).


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się