Wydawnictwo Jedność
Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych 2018

Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych 2018

Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych 2018

Udostępnij

Już po raz trzeci Warszawskie Księgarnie Kameralne zapraszają na swoje święto, które będzie miało miejsce w 30 lokalizacjach. Akcja rozrosła się do działań rangi ogólnopolskiej.

Do udziału w tym święcie kameralnego księgarstwa zgłosiło się już kilkadziesiąt księgarń z całego kraju m.in z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Torunia, Lublina, Białegostoku, Choszczna, Trójmiasta, Katowic, Częstochowy, Pułtuska, Płocka, Włocławka, Koluszek, Łodzi, Brzegu Dolnego, Krynicy Zdrój, Opola, Ustki, Cieszyna, Ząbek i Józefowa.

W trakcie czterech dni trwania WWK odbędą się wydarzenia literackie, okołoliterackie i zupełnie nieliterackie dedykowane książkom i czytelnikom. W księgarniach pojawią się goście, księgarze wyjdą na ulice, a odwiedzający nas ludzie nie będą mogli narzekać na nudę. Dopracowujemy szczegóły naszych wydarzeń i patronaty medialne, a wy czekajcie na wieści i zapiszcie sobie datę w kalendarzu.

Jeśli chcecie pomóc w organizacji Weekendu Księgarń Kameralnych, albo macie pomysł na wydarzenie w waszej księgarni piszcie: rezerwaty.ksiazek@gmail.com


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się