Od jednego do nieskończoności
Warszawskie Targi Fantastyki

Warszawskie Targi Fantastyki

Warszawskie Targi Fantastyki 2017 - Co? Gdzie? Kiedy?

Udostępnij

Tegoroczna druga już  edycja zaplanowana została na 7 października, a odbędzie się w Warszawie, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

Zdjęcia z ppierwszej edycji Warszawskich Targów Fantastyki

Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznej edycji Warszawskich Targów Fantastyki. Jest to jedyna  tego typu impreza o charakterze targowym na terenie Polski.
Już 7 października w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich będzie miała miejsce nowa odsłona trego wyjątkowego wydarzenia.

Sześciopiętrowy gmach zaprojektowany przez architektów Karola Jankowskiego i Franciszka Lilpopa uznawany jest za jedną z najwspanialszych budowli wczesnomodernistycznyxch w Polsce. Wszystko to w centrum Warszawy: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich znajduje się przy ulicy Brackiej.
Powierzchnia, przestronność oraz wystrój obejmujący zachwycającw witraże, przestronny hall, a nawet schody łączące poszczególne komndygnacje sprawiają, że lokalizacja jest idealna
do organizacji wydarzenia takiego jak Targi Fantastyki. Mamy tutaj do czynienia z płynnym połączeniem historii oraz współczesnego ryt,mu życia rozbieganych warszawiaków. 
Centrum miasta, centrum życia, centrum fantastyki - przynajmniej na tej jeden,wyjątkowy dzień.W tym roku partnerem Warszawskich Targów Fantastyki zostało stowarzyszenie Avangarda, które aktywnie angażuje się w propagowanie kultury oraz wydarzeń związanych z fantastyką w Stolicy. Mamy nadzieję, że takie wsparcie pozwoli naszej imprezie rozwinąć skrzydła i znacznie poprawić wynik pierwszej edycji, podczas której zaprezewntowało się 60 wystawców.
Warto również nadmienić, że Warszawskie Targi Fantastyki są pierwszą w Polsce imprezą działającą o system "Pay What You Want",czyli każdy z uczestników sam decyduje ile chce zapłacić za bilet wstępu.

W nadchodzących miesiącach będziemy informować o poszczególnych atrakcjach, planowanych wystawcach, punktach programu. Na dziś możecie być pewni, że z pewnością pojawi się Kids Zone, czyli strefa dla najmłodszych miłościków fantastyki.

Kontakt: Konrad "Smok" Maryański
email: info@targifantastyki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się