Webinar dla branży wydawniczej – „Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data”

Webinar dla branży wydawniczej – „Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data”

Webinar dla branży wydawniczej – „Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data”

Udostępnij

Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data – te modne hasła stają się coraz bardziej powszechne w prasie biznesowej oraz w planach strategicznych większości organizacji. Ale jak w praktyce wygląda budowa kompetencji w tym obszarze oraz ich wykorzystanie celem wygenerowania realnej wartości biznesowej?

Odpowiedzi na te pytania dostarczy webinar skierowany do przedstawicieli branży wydawniczej „Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data”, który poprowadzi Kasper A. Yearwood, szef Zaawansowanej Analityki oraz CRM w Grupie Empik. Spotkanie odbędzie się we wtorek 8 grudnia o godz. 12:00.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się z pierwszej ręki, w jaki sposób najnowocześniejszą technologię wykorzystuje Empik oraz czym tak naprawdę jest zaawansowana analityka (i czym różni się od tradycyjnej). Będzie to unikatowa szansa, aby od kuchni poznać najbardziej złożone projekty analityczne wspierające cele strategiczne Grupy Empik.

Webinar jest dedykowany osobom z branży wydawniczej – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez ten link. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Zarejestrowane osoby otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się