Webinary branżowe w ramach Wirtualnych Targów Książki Empiku

Webinary branżowe w ramach Wirtualnych Targów Książki Empiku

Webinary branżowe w ramach Wirtualnych Targów Książki Empiku

Udostępnij

Wirtualne Targi Książki (14-25 października) to nie tylko długo wyczekiwane premiery, ponad 60 spotkań z polskimi i zagranicznymi autorami, dedykowane strefy tematyczne, czy książki tańsze nawet o 60%. Wydarzenie Empiku jest również okazją do debaty nad wyzwaniami, przed którymi w ostatnich miesiącach stanęła branża wydawnicza.

Branża wydawnicza w nowej rzeczywistości. Nie da się ukryć, że pandemia wpłynęła na cały rynek książki – wiosną i jesienią ukazuje się najwięcej premier. W tym roku nie wszystkie mogły się odbyć zgodnie z planem. Z myślą o branży wydawniczej Empik zaplanował spotkania wokół najbardziej aktualnych tematów dla osób zawodowo związanych z książkami.

W poniedziałek 19 października o godz. 14:00 odbędzie się dyskusja „Promocja książek w czasach zarazy” z udziałem Joanny Batorskiej (Agora), Macieja Marcisza (GWF) oraz Pawła Zatorskiego (Znak). Rozmowę będzie moderował Marcin Maćkiewicz (Empik). Uczestnicy spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, które z działań promocyjnych straciły, a które zyskały na znaczeniu, a także zastanowią się, czy wypracowane naprędce rozwiązania zostaną z nami na dłużej.

Pandemia COVID-19 przyspieszyła wzrost popularności treści cyfrowych i zmiany w sposobie korzystania z dóbr kultury przez odbiorców. Zjawisko to zostanie omówione przez Pawła Hebę, dyrektora kreatywnego Virtualo, podczas webinaru „Cyfrowa rewolucja na rynku książki”, który rozpocznie się we wtorek 20 października w samo południe.
W środę 21 października o godz. 12:00 o ogromnym wzroście zainteresowania treściami audio oraz nowych możliwościach produkcji audiobooków porozmawiają Hanna Grudzińska z wydawnictwa Marginesy, Krzysztof Czeczot ze studia produkcyjnego Osorno oraz Jakub Piotrkowicz z Virtualo. Dyskusję „Powrót do jaskini czyli rzecz o książkach audio” z udziałem internautów poprowadzi Zygmunt Miłoszewski. Dyskusja jest współorganizowana z Unią Literacką.

Natomiast w czwartek 22 października o godz. 12:00 rozpocznie się webinar „Refleksje o przywództwie jutra” prowadzony przez Jacka Santorskiego i Pawła Oksanowicza. Spotkanie towarzyszy premierze książki „Refleksje o przywództwie jutra” (Wydawnictwo Agora), zawierającej pouczające rozmowy o tym, jakie cechy powinni posiadać skuteczni biznesowo i odporni na kryzysy liderzy.
 
Wydarzenia z programu branżowego przeznaczone są dla wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na platformie ClickMeeting. Osoby, które pomyślnie przejdą rejestrację otrzymają indywidualny link pozwalający na dołączenie do wirtualnego spotkania. Adresy, pod którymi należy się rejestrować, znajdują się w opisach na stronach poszczególnych wydarzeń na profilu Empiku na Facebooku oraz poniżej.
 
Linki do rejestracji na poszczególne wydarzenia:

19 października, godz. 14:00
20 października, godz. 12:00
Cyfrowa rewolucja na rynku książki – webinar

21 października, godz. 12:00
Powrót do jaskini czyli rzecz o książkach audio – dyskusja

22 października, godz. 12:00
Refleksje o przywództwie jutra – webinar

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się