Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Wiadomości ZAiKS-u

Udostępnij

Szanowni Państwo, zapraszamy do lektury ostatniego numeru „Wiadomości ZAiKS-u” w tym stuleciu Stowarzyszenia!

 

Kilka ostatnich miesięcy, jakie podsumowujemy na naszych łamach, były trudnym ale ciekawym okresem. Jedną z najważniejszych spraw, z którymi mieliśmy – i nadal mamy – do czynienia jest europejska reforma prawa autorskiego, burzliwie omawiana w Brukseli. Mam nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na pozytywne rezultaty.

Mimo iż tegoroczny Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbył się z lekkim opóźnieniem, nie zabrakło tam nagrody ZAiKS-u i jak zawsze naszych członków. Koniec roku to również organizowane przez nas konkursy, campy  muzyki poważnej czy rozrywkowej, liczne dyskusjach i niezmiernie ważna dla naszej historii rocznica 270-lecia założenia Biblioteki Załuskich.

Tematem numeru jest jednak oczywiście X Zjazd Delegatów naszego Stowarzyszenia. Wybrani przez sekcje przedstawiciele zdecydowali, kto będzie nas reprezentował w skomplikowanych dla organizacji zbiorowego zarządu czasach, jakie nas czekają.

Wszystko to i jak zwykle wiele więcej znajdą Państwo w tym numerze.

Zapraszając do lektury, życzę Państwu Wesołych Świąt i fantastycznego przyszłego roku. Dla nas, wszystkich członków Stowarzyszenia, twórców, autorów będzie on z pewnością bardzo emocjonujący. (Jan Młotkowski, redaktor naczelny)

 

Wiadomości ZAiKS-u nr 18

Klikając na poniższą okładkę mogą Państwo pobrać kwartalnik w formie PDF-a: 

Przeczytaj całość »

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się