Jedność - Dzień dziecka
"Wielkie podróże" ,Deborah Patterson

"Wielkie podróże" ,Deborah Patterson

"Wielkie podróże" Deborah Patterson już w księgarniach! Idealna na Dzień Dziecka!

Udostępnij

22 maja do księgarń  trafiłaa ksiąźka dla dzieci autorstwa Deborah Patterson pt. Wielkie podróże!  Dzię™ki niej mał‚y odkrywca moźe wyruszyć‡ w podróż śladami Kolumba, poznawać‡ roś›liny i zwierzę™ta, któłre źyją… na naszej planecie, spotkać‡ ludzi z innych kultur oraz… zaplanować‡ własną… wyprawę™!

Poznawaj świat z największymi odkrywcami w historii!

Będziesz żeglować z Kolumbem, Magellanem i Drakiem. James Cook zabierze Cię na Tahiti, Nową Zelandię i do Australii, a Neil Armstrong w kosmos. Przemierzysz Jedwabny Szlak z Markiem Polo i Afrykę z Davidem Livingstone’em. Poznasz przyprawy z Wysp Korzennych, żółwie z wysp Galapagos i piękne owady z Surinamu.

Dzięki tej książce będziesz podróżować i odkrywać świat, nie ruszając się z domu. Zostaniesz towarzyszem najwybitniejszych naukowców i odkrywców w dziejach, począwszy od czasów Marca Polo, a skończywszy na dwudziestowiecznych kosmonautach. Zobaczysz, jakie cechy mają prawdziwi globtroterzy… i może odkryjesz je w sobie.

Kilka słów o autorce:

*Deborah Patterson*jest autorką kilku innych książek dla dzieci: /Write Your Own Adventure, Write Your Own Fairy Tales/ i /Write Your Own Myths/.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się