Wielkie święto fanów Wiedźmina

Wielkie święto fanów Wiedźmina

Wielkie święto fanów Wiedźmina: ponad 2500 uczestników na Wiedźmin Fest organizowanym przez Netflix

Udostępnij

Celebrację uniwersum Wiedźmina uświetnili swoją obecnością: twórca uniwersum Andrzej Sapkowski oraz gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey.

W miniony weekend ponad 2500 fanów uniwersum Wiedźmina przybyło do Łodzi, aby wspólnie celebrować nadchodzącą premierę 3. sezonu serialu „Wiedźmin” na Netflix.

Na wydarzeniu pojawili się uczestnicy z całej Polski oraz goście z zagranicy (m.in. z Niemiec, Rumunii, Czech, Słowacji, Węgier i Hiszpanii) - wśród nich znaleźli się zarówno najwięksi fani serialu Netflix, książek i gier, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem Geralta z Rivii.

Podczas Wiedźmin Fest odbyła się światowa premiera 3. sezonu serialu „Wiedźmin”. Zebrani w mieście Andrzeja Sapkowskiego fani jako pierwsi na świecie zobaczyli przedpremierowo dwa pierwsze odcinki najnowszego sezonu, który na Netflix zadebiutuje 29 czerwca.

Wiedźmin Fest odwiedziły gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey, które spotkały się z fanami podczas Q&A. Wielu oddanym fanom udało się zdobyć autografy obsady.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił również twórca uniwersum - Andrzej Sapkowski. Setki fanów z unikatowymi wydaniami książek zgromadziły się w EC1, aby zdobyć autograf i dedykację ich autora. Nie zabrakło również producenta wykonawczego serialu Tomka Bagińskiego i wielu innych osób, które tworzą uniwersum Wiedźmina.

Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Percival Schuttenbach, który współtworzył ścieżkę dźwiękową do 3. sezonu serialu.

Uczestnicy wydarzenia mogli poznać genezę przygód Geralta z Rivii, zbliżyć się do postaci, zagłębić w świecie inspirowanym uniwersum i serialem. Specjalnie przygotowane atrakcje i strefy przyciągały tłumy zaciekawionych oraz dostarczyły wielu emocji i dobrej zabawy.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Łódź, CD PROJEKT RED, Nowa Fantastyka.

3. sezon serialu „Wiedźmin” już niebawem na Netflix:

- 1 część (odcinki 1-5) - premiera 29 czerwca 2023 r.

- 2 część (odcinki 6-8) - premiera 27 lipca 2023 r.

O 3. sezonie „Wiedźmina”:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Zdjęcia do pobrania: https://pap-mediaroom.pl/ludzie-i-kultura/wielkie-swieto-fanow-wiedzmina-ponad-2500-uczestnikow-na-wiedzmin-fest

Źródło informacji: Netflix


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się