Stara Szkoła
Wielkość codzienna. Inspiracja do życia pełnego sensu,

Wielkość codzienna. Inspiracja do życia pełnego sensu,

"Wielkość codzienna. Inspiracja do życia pełnego sensu" - zbiór artykułów publikowanych w "Reader's Digest" ze wstępem i komentarzem Stephena R. Coveya.

Udostępnij

Już 11.10.2017 do księgarń trafi książka Wielkość codzienna. Inspiracja do życia pełnego sensu. To zbiór artykułów publikowanych w „Reader’s Digest” ze wstępem i komentarzem Stephena R. Coveya.

Czym jest wielkość codzienna? Co do niej prowadzi? Wg Coveya kluczowe są 3 wybory: wybór działania, wybór celu i wybór zasad. Rodzice i nauczyciele mogą uczynić z tej książki źródło inspiracji dla młodych. Zawodowi mówcy i liderzy biznesu użyją jej jako bazy cytatów . A ty – jak wykorzystasz wiedzę w niej zawartą?

Codziennie dokonujemy wyborów – naucz się robić to tak, aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.

 Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć – przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość, mniej spektakularna, lecz dostępna każdemu i bardzo ważna – wielkość codzienna. To właśnie ona, wypływając z ponadczasowych zasad, umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.

W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w „Reader’s Digest” z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya, autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my, opatrzone refleksjami i celnymi cytatami, zmotywują nas do tego, abyśmy starali się być wielcy na co dzień.

Czasopismo „Reader’s Digest” ukazuje się w 50 krajach, w 21 językach, i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne, ciekawe reportaże, a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.

Kilka słów o autorach:

Stephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowej sławy ekspertem od spraw zarządzania, przywództwa, skuteczności działania, rodziny i związków międzyludzkich. „Time” zaliczył go do 25 najbardziej wpływowych Amerykanów współczesnych czasów.

David. K. Hatch jest konsultantem specjalizującym się w dziedzinie przywództwa i efektywności przedsiębiorstw. Podróżuje po całym świecie i doradza organizacjom z listy „Fortune 500”.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się