Wiersze lodu i ognia - spotkanie i koncert dla fanów "Gry o tron"

Wiersze lodu i ognia - spotkanie i koncert dla fanów "Gry o tron"

Wiersze lodu i ognia - spotkanie i koncert dla fanów "Gry o tron"

Udostępnij

Wydawnictwo Anagram zaprasza 10 maja do Służewskiego Domu Kultury, gdzie o godz. 19:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: mini-koncert utworów inspirowanych "Grą o Tron" połączony z promocją "Wierszy Lodu i Ognia" - tomiku poetyckiego Marka Kaczkowskiego, inspirowanego twórczością George'a R.R. Martina.

Wiersze Lodu i Ognia" autorstwa Marka Kaczkowskiego to tomik poetycki inspirowany popularną sagą „Pieśń Lodu i Ognia" i jej serialową ekranizacją. Autor w wierszach stara się znaleźć odpowiedź na pytanie o fenomen popularności sagi Martina i serialu nakręconego na jej podstawie oraz pokazać, dlaczego według niego Martin staje się Tolkienem naszych czasów.

Podczas spotkania Marek Kaczkowski opowie o fascynacji "Grą o Tron" i o tym jak doszło do powstania wierszy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z autorem oraz wysłuchać wierszy w interpretacji aktora Rocha Siemianowskiego, znanego zarówno miłośnikom fantastyki z licznych audiobooków.

* * *

Spotkanie uświetni mini-koncert muzyczny, w czasie którego usłyszymy 8 utworów związanych z "Grą o Tron" i tomikiem wierszy. Będą to piosenki stworzone do tekstów Marka Kaczkowskiego przez dwóch bardów - Szymona Podwina i Marcina Gąbkę.

Marcin Gąbka jest twórcą i wykonawcą piosenek autorskich z nurtu poezji śpiewanej, a prywatnie wielki fanem "Gry o Tron". Szymon Podwin to wykonawca piosenek autorskich oraz własnych kompozycji do wierszy innych poetów. Jest twórcą Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.

Strona wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/127669525247 raxi7452/

Utwór Szymona Podwina pt. "Gra o tron" znajdą Państwo w linku: http://bit.ly/2PNgM4Q


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się