Wolny dostęp do półek, powrót Czytatów i Posnaniana

Wolny dostęp do półek, powrót Czytatów i Posnaniana

Wolny dostęp do półek, powrót Czytatów i Posnaniana

Udostępnij

Od 3 sierpnia Biblioteka Raczyńskich przywraca wolny dostęp do półek. Podczas całej wizyty w Bibliotece Czytelnicy są zobowiązani do zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. Prosimy o skrócenie czasu pobytu w placówce do niezbędnego minimum, tak aby zachować płynność ruchu i umożliwić skorzystanie ze zbiorów jak największej liczbie Czytelników. Wznawiamy także działalność kulturalną i spotkania na żywo. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami dostępnymi na stronie http://www.bracz.edu.pl/o-bibliotece/regulaminy/

Czytaty wracają!

Jednym z wydarzeń, na które wkrótce stacjonarnie zaprosimy Czytelników będzie kolejne spotkanie cyklu CZYTATY4. Spotkanie już 8 sierpnia w samo południe. Tym razem, wraz z edukatorami  matematycznymi będziemy poznawać tajemnice figur. Sprawdzimy, czym różni się figura od bryły, a także poznamy opowieści Puchacza Piotra. Wstęp wolny, obowiązują zapisy mailowe na adres  zapisy@bracz.edu.pl  (prosimy o podanie danych dzieci i opiekunów biorących udział w wydarzeniu). Zapisy rozpoczynamy 27 lipca. Liczba miejsc ograniczona.  Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 Posnaniana 2019

Z radością ogłaszamy tytuły książek, które zostały wyróżnione Nagrodą im. Józefa Łukaszewicza. Nagrodzone książki o Poznaniu wydane w roku 2019 to:

Filip Czekała, Tomasz Mikszo, ""Pewuka. Cud nad Wartą". Wydawnictwo Poznańskie,

Waldemar Łazuga, "Portret rodziny z herbem we wnętrzu". Wydawnictwo Poznańskie,

Jarosław Mulczyński, "Życie artystyczne w Poznaniu w latach 1919-1939. Instytucje, salony, wystawy". Wydawnictwo Miejskie Posnania.

 Serdecznie gratulujemy Autorom i Wydawcom! Na spotkanie z Laureatami zaprosimy we wrześniu. Szczegóły  http://www.bracz.edu.pl/event/najlepsze-ksiazki-o-poznaniu-2019-nagrody-im-jozefa-lukaszewicza-przyznane/  

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się