Wrocławski Program Wydawniczy - ścieżka dla autorów

Wrocławski Program Wydawniczy - ścieżka dla autorów

Wrocławski Program Wydawniczy - ścieżka dla autorów i tłumaczy

Udostępnij

Z uwagi na pandemię koronawirusa i to, jaki wpływ ma ona na życie literackie u nas, Wrocławskie Dom Literatury wspólnie ze Strefa Kultury Wrocław startuje w tym miesiącu z programem finansowego wsparcia dla wrocławskich pisarek i pisarzy oraz tłumaczek i tłumaczy! 

W naborze będą mogli wziąć udział pisarki i pisarze, tłumaczki i tłumacze, którzy w ciągu ostatnich 5 lat napisali lub przetłumaczyli i wydali książkę prozatorską lub tom poetycki, lub też opublikowali co najmniej pięć tekstów w czasopismach bądź antologiach.

Łączna pula środków do rozdysponowania to 132 tys. zł, gdzie jednorazowa pomoc dla jednego twórcy wyniesie 2200 zł brutto.

Nabór startuje 1 maja 2020. Wtedy też na stronach Strefa Kultury Wrocław i Wrocławski Dom Literatury pojawią się formularze i regulamin.

Więcej informacji - http://domliteratury.wroc.pl/articles/article/402/wroclawski_program_wydawniczy._sciezka_dla_autorek_i_autorow_na_czas_kryzysu
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się