Wrocławskie Targi Dobrej Książki w grudniu

Wrocławskie Targi Dobrej Książki w grudniu

Wrocławskie Targi Dobrej Książki w grudniu

Udostępnij

–  Szykujemy się do 29. edycji Wrocławskich Targów Dobrych Książek, którą zaplanowaliśmy w tradycyjnym terminie od 3 do 6 grudnia. Od 25 sierpnia rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń od wystawców – przekazała Bibliotece Analiz Anna Morawiecka, dyrektor wrocławskiej imprezy.

Jednocześnie informujemy – dodała Morawska – że rabat 10 proc. na cenę stoiska będzie obowiązywał przy zgłoszeniach aż do 15 października. Więcej szczegółów podamy 25 sierpnia. Pracujemy nad tym, by targi mogły się bezpiecznie odbyć również w tym roku i mocno trzymamy kciuki za to, żebyśmy mogli spotkać się w grudniu we Wrocławiu. Na pewno przeprowadzimy dwa konkursy, jak w roku ubiegłym, o nagrody edytorskie: Pióro Fredry oraz Dobre Strony dla książek dla dzieci i młodzieży.

Ubiegłoroczną edycję Wrocławskich Targów Dobrych Książek w Hali Stulecia w ciągu czterech dni odwiedziło ok. 60 tys. osób. Blisko 180 wydawców prezentowało książki na 130 stoiskach. Patronat nad Targami objęła Agata Kornhauser-Duda, małżonka prezydenta RP. Jako gość honorowy wystąpiła Komisja Europejska, z którą związany był program spotkań, głównie dla najmłodszych.

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się