Wrześniowy konkurs z  poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks"

Wrześniowy konkurs z poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks"

Wrześniowy konkurs z poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop oraz poznański Dom Wydawniczy REBIS zapraszają czytelników do wzięcia udziału w konkursie związanym z poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks. Instrukcja obłsugi faceta", autorstwa Davida Zinczenko i Teda Spikera.

Mężczyźni obnażeni do cna! Dzięki tej książce twoje - i jego - życie zmieni się na lepsze.

Każda kobieta powinna mieć ten niezwykle szczery poradnik, który wyjaśnia ze szczegółami, co się dzieje w głowie faceta zakochanego, podnieconego lub będącego gdzieś między jednym a drugim stanem. - „Cosmopolitan”

Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że „wszystko w porządku”? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia.

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci, autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkich trudności związanych z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: „Jak rozmawiać z mężczyzną”, „Męskość okiełznana”, „Mężczyzna bez tajemnic” i „Męskie dziwactwa”.

Kilka słów o autorach:

David Zinczenko to redaktor naczelny amerykańskiego wydania „Men’s Health”, autor The Abs Diet, jest także częstym gościem programu telewizyjnego Today, gdzie wypowiada się na tematy związane z mężczyznami i związkami międzyludzkimi. W 2003 roku magazyn „People” uznał go za jednego z „50 najbardziej pożądanych kawalerów”.
 
Ted Spiker wykłada dziennikarstwo na University of Florida i okazjonalnie pisuje artykuły dla „Men’s Health”. Mieszka w Gainesville w stanie Floryda.
 
Pytania konkursowe:

1. Wymień dwie ckultowe książki, które w czasach PRL-u traktowały o podobnych sprawach?

2. Na czym opierają swwoją wiedzę autorzy  i czym zaczyna się każdy rozdział tego poradnika?

3.  Co wg. autorów podnieca najbardziej 43% pytanych o to mężczyzn w kobiecie?

4. Pod swoim kierownictwem Zinczenko nadzorował premiery dwóch ważnych magazynów - dla kobiet i mężczyn. Podaj ich tytuły? 


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 25 września 2019 na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując Konkurs z poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks. Instrukcja obłsugi faceta", autorstwa Davida Zinczenko i Teda Spikera. 
Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami Davida Zinczenki i Teda Spikera "Mężćzyźni, miłość i seks".

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl i Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop informują o zakończeniu wrześniowego konkursu z  poradnikiem "Mężczyźni, miłość i seks". Przepraszamy za przeszło miesięczne opóźnienbie, ale red. Gabriel Leonard Kamiński był na  rehabilitacji w szpitalu.

Na konkurs napłynęlo  68 odpowiedzi w tym  63 prawidłowe. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. dankakalinowska@o2.pl

2. m.urgacz@op.pl

3. opl04@op.pl


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Fundacja Labratorium Kultury Książki Libroskop  z Wrocławia.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się