Wsparcie obiegu literatury europejskiej 2024 - spotkanie informacyjne online, 20 lutego

Wsparcie obiegu literatury europejskiej 2024 - spotkanie informacyjne online, 20 lutego

Wsparcie obiegu literatury europejskiej 2024 - spotkanie informacyjne online, 20 lutego

Udostępnij

 Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconemu aktualnie otwartemu naborowi wniosków w obszarze Wsparcie obiegu literatury europejskiej. Podczas spotkania przedstawimy aktualne wytyczne oraz omówimy procedurę składania wniosków.

W spotkaniu udział weźmie pani Monika Czajkowska-Westin, przedstawicielka wydawnictwa Tatarak, które realizuje kolejny projekt wspierany ze środków programu Kreatywna Europa. Projekt „Let’s Read Together” zachęca rodziców do wspólnego czytania dzieciom i z dziećmi.

Spotkanie w formacie online odbędzie się 20 lutego br. w godz. 10.00-12.00
 

Ramowy program spotkania

10:00 – 10:50

Wsparcie obiegu literatury europejskiej – wytyczne i założenia konkursowe w 2024 roku

10:50 – 11:30

Jak aplikować o grant? – praktyczne porady dla wnioskodawców

11:30 – 11:45

Prezentacja projektu „Let’s Readt Together” współfinansowanego przez program Kreatywna Europa i realizowanego przez wydawnictwo Tatarak

11:45 – 12:00

Sesja pytań i odpowiedzi

 

W spotkaniu udział weźmie pani Monika Czajkowska-Westin, przedstawicielka wydawnictwa Tatarak, które realizuje kolejny projekt wspierany ze środków programu Kreatywna Europa. Projekt „Let’s Read Together” zachęcam rodziców do wspólnego czytania dzieciom i z dziećmi. Czytanie, to nie tylko wartościowo spędzony czas, to również wymierna pomoc w tworzeniu kompetencji językowych i społecznych dzieci. Częścią projektu jest także kampania #TataTeżCzyta. Więcej informacji: https://wydawnictwo.tatarak.com/tatatezczyta/

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pomocą poniższego formularza zapisów (rejestracja będzie otwarta do 19 lutego do godz. 14.00 lub do wyczerpania limitu miejsc).

 

IMIĘ*

NAZWISKO*

NAZWA WYDAWNICTWA/ORGANIZACJI*

MIASTO*

CZY PLANUJE PAN/I SKŁADAĆ APLIKACJĘ W AKTUALNIE OTWARTYM NABORZE WNIOSKÓW W RAMACH OBSZARU WSPARCIE OBIEGU LITERATURY EUROPEJSKIEJ?*
TAKNIEJESZCZE NIE WIEM

ADRES E-MAIL*

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1):

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Adama Mickiewicza z siedzibą w Warszawie (00-560), przy ul. Mokotowskiej 25.
2) W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pośrednictwem adresu e-mail: odo@iam.pl lub pisemnie na adres Instytutu Adama Mickiewicza.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w webinarium organizowanym przez Biuro Programu Kreatywna Europa (Creative Europe Desk Polska) oraz w celach statystycznych i sprawozdawczości wobec organów nadzorujących działalność CED Polska, na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Na podstawie wyrażonej zgody może Pan/Pani dołączyć do bazy subskrybentów newslettera programu Kreatywna Europa prowadzonej przez Biuro Programu Kreatywna Europa (Creative Europe Desk Polska), zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204z zm.).
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Europe Desk Polska w celach statystycznych oraz sprawozdawczości wobec organów nadzorujących działalność CED Polska*

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

 

 

Regulamin_webinarium


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się