Wspólne stoisko niszowych wydawców na targach książki w Krakowie

Wspólne stoisko niszowych wydawców na targach książki w Krakowie

Wspólne stoisko niszowych wydawców na targach książki w Krakowie

Udostępnij

Polska Izba Książki przyjmuje zgłoszenia do udziału we wspólnym stoisku niszowych wydawców na międzynarodowych Targach Książek w Krakowie.

Szanowni Państwo, przyjmujemy zgłoszenia do udziału w stoisku Komitywa Niszowych Wydawców  na  MTK w Krakowie w dniach 27-30 października - stoisko o powierzchni 54 m kwadratowych dla 16 wystawców. Stoisko będzie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zgłoszenia mogą przesyłać wydawcy, którzy nie uczestniczą w  innym stoisku podczas targów książki w Krakowie oraz nie przekraczają rocznych obrotów ponad 1 mln złotych.

Wydawców chętnych do udziału we wspólnym stoisku prosimy o informację do 29. lipca br.  na mail: biuro@pik.org.pl o następującej treści:

„ Zgłaszam wydawnictwo.................. do stoiska Komitywa Niszowych Wydawców podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w dniach  27-30 października 2022.
Oświadczam, że nie będę prezentował(a) i sprzedawał(a) książek mojego wydawnictwa na innym stoisku podczas targów  w Krakowie.
(data, podpis)"


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się