Wydawcy dla biblioteki Domu Fundacji Ronalda McDonalda

Udostępnij

Polska Izba Książki dziękuje w imieniu Fundacji Ronalda McDonalda za nadesłane książki. Dziś gościli w budowanym przez Fundację domu, znajdującym się przy szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Zostaliśmy oprowadzeni po budynku, pokazano nam także miejsce na przyszłą bibliotekę. Jest na jej półkach jeszcze mnóstwo miejsca na kolejne wartościowe książki...
Zgromadzona tam literatura spełni rolę terapeutyczną dla przebywających w domu Fundacji  przewlekle chorych dzieci i ich opiekunów. Dlatego zachęcamy do nadsyłania kolejnych książek dla dzieci i młodzieży, literatury pięknej, albumów, czy poradników.

Biblioteka warszawskiego domu Fundacji Ronalda McDonalda ma być jedną z większych wśród wszystkich domów już istniejących tej organizacji. Cel zatem przed Fundacją ambitny, ale i bardzo pożyteczny.

Zainteresowanych wydawców możemy także skontaktować bezpośrednio z pracownikami Fundacji. 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się