Wydawcy z 50 krajów na Międzynarodowych Targach Książki dla Dzieci w Bolonii

Wydawcy z 50 krajów na Międzynarodowych Targach Książki dla Dzieci w Bolonii

Wydawcy z 50 krajów na Międzynarodowych Targach Książki dla Dzieci w Bolonii

Udostępnij

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Książki dla Dzieci w Bolonii, które mają się odbyć w dniach 21-24 marca w tradycyjnej formie, poinformowali o dużym zainteresowaniu wydarzeniem wydawców z całego świata. Napłynęły zgłoszenia z 50 krajów.

„Europa, wraz z Wielką Brytanią i Rosją, są reprezentowane dość kompleksowo” – mówi Elena Pasoli, menedżer w BolognaFiere i dyrektor programowa. Zarejestrowano też firmy z Turcji, Indii, Korei Południowej, Tajwanu, Singapuru, Iranu, Australii, Nowej Zelandii, Kanady, USA, Brazylii, Chile, Urugwaju, Meksyku, Egiptu i ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  „Cieszymy się, że mamy zgłoszenia wydawców z ponad 50 krajów, czyli znacznie więcej, niż mogliśmy się spodziewać. Reakcja branży była – i jest – niesamowita” – komentuje.

Jak wskazuje serwis Publishing Perspectives, w typowym roku bez pandemii targi odwiedzało co najmniej 30 tys. aktywnych na arenie międzynarodowej profesjonalistów. W 2020 roku zorganizowano wirtualną wersję targów, która przyciągnęła około 60 tys. osób. Rok później frekwencja cyfrowa wzrosła do 75 tys. unikalnych użytkowników.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się