Wydawnictwo W.A.B. otwiera Kawiarnię pod Pełnym Księżycem!

Wydawnictwo W.A.B. otwiera Kawiarnię pod Pełnym Księżycem!

Wydawnictwo W.A.B. otwiera Kawiarnię pod Pełnym Księżycem!

Udostępnij

Marzyliście kiedyś o tym, by niezwykłe miejsce opisane w książce istniało naprawdę? To marzenie właśnie staje się rzeczywistością, bo dzięki Wydawnictwu W.A.B. i Klubokawiarni MiauGrau w Warszawie pojawi się Kawiarnia pod Pełnym Księżycem – zaczarowane kocie miejsce z japońskiej powieści Mai Mochizuki, która już 13 marca trafi do polskich księgarń.

Z okazji premiery książki kocia klubokawiarnia MiauGrau, mieszcząca się na ul. Kolejowej 47 w Warszawie, od 15 marca do końca miesiąca zmieni się w tytułową Kawiarnię pod Pełnym Księżycem. W przestrzeni klubokawiarni pojawią się koci kelnerzy – tacy jak na ilustracjach w powieści Mai Mochizuki – a ze specjalnego menu będzie można wybrać napoje inspirowane zaczarowanymi drinkami z książki. Oczywiście, na miejscu będą także dostępne egzemplarze tej uroczej japońskiej powieści dla wszystkich, którzy mieliby ochotę zacząć lekturę
w kocim towarzystwie.

To jednak nie koniec atrakcji! Wydawnictwo przygotowało również wyjątkowe wydarzenia towarzyszące pojawieniu się Kawiarni pod Pełnym Księżycem – spotkanie o literaturze japońskiej oraz kreatywne warsztaty artystyczne.
Ich harmonogram prezentuje się następująco:

• 17.03 godz. 18:00 – „Za co kochamy japońskie comfort ready?”
Rozmowa z tłumaczką książki, Barbarą Słomką oraz
bookstagramerką Karoliną Kozłowską (@karateusz.books).
Prowadzenie: Aleksandra Pakieła. Wstęp wolny.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1448431292758772

• 18.03 godz. 18:00 – warsztaty artystyczne „Rysowanie kotów w stylu kawaii”. Prowadzenie: Misia Ludwig. Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/warsztaty-kocie-ori...

• 19.03 godz. 18:00 – warsztaty artystyczne „Kocie origami”.
Prowadzenie: Misia Ludwig. Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/warsztaty-koty-kawaii

Klubokawiarnia Miau Grau ul. Kolejowa 47, Warszawa

Więcej informacji także na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/777554657621544

"Kawiarnia pod Pełnym Księżycem" Mai Mochizuki to urocza i skłaniająca do refleksji powieść, która przypomina, że nigdy nie jest za późno, aby podążać za swoimi gwiazdami.

W Kraju Kwitnącej Wiśni koty są symbolem szczęścia. A jeśli spotkasz na swojej drodze odpowiedniego kota, możesz trafić do pewnej kawiarni na kółkach… To kawiarnia inna niż wszystkie. Nie ma stałej lokalizacji, pojawia się nieoczekiwanie w różnych miejscach, zawsze wtedy, gdy na niebie zawita księżyc w pełni.
A prowadzą ją… koty, które w niezwykle magicznej atmosferze pomagają swoim gościom spełniać marzenia, podejmować ważne życiowe decyzje, otwierać serca, rozwiązywać problemy… 

Premiera: 13 marca 2024 r.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Jagoda
Tm4rKocham koty! I bardzo nie lubie, gdy ludzie, ktorzy nigdy nie mieli kota wyglaszaja takie slogany, ze koty sa falszywe!
Koty sa najszczerszymi zwierzakami na swiecie! Nie wstydza sie swojego swojego egoizmu, niczego nie ukrywaja, tak jak ludzie. Koty dbaja o swoj interes, ale ktoz z nas nie dba ? Koty potrafia kochac czlowieka i pieknie odwdzieczaja sie za opieke, jedzonko i pieszczotki. Oczywiscie pieszczotki wtedy, gdy kot ma na nie ochote. Bo takie to sa te wspaniale zwierzaczki!

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się