Oficyna Wydawnicza IMPULS

Oficyna Wydawnicza IMPULS

Zaczynamy rok z Oficyną Impuls a tu nowości, premiery, top tytuły roku 2017 a do tego promocje

Udostępnij

Oficyna Wydawnicza "Impuls"
a rok 2017!

 „Impuls" zaistniał na rynku wydawniczym dwadzieścia pięć lat temu, wyłaniając się z Niezależnego Wydawnictwa Harcerskiego jako reakcja na głęboki kryzys oświaty edukacji w czasie kształtowania się zrębów nowego ustroju społeczno-politycznego i gospodarczego Polski. To był IMPULS do zmian, do nowych wyzwań, do konstruktywnego działania w zakresie pedagogiki i dziedzin pokrewnych.

                                                                                                        

Pomimo upływu lat ideały się nie zmieniły. Impuls to, w chwili obecnej, być może największy propagator wiedzy z zakresu edukacji i wychowania (nie jesteśmy typowym wydawcą podręczników), a także prekursor wielu pedagogicznych zagadnień badawczych! Wydawnictwo skupia wokół siebie wielu wybitnych reprezentantów polskiej nauki – znakomita większość wydawanych przez nas tytułów to zarazem ważne wydarzenia na krajowej scenie pedagogicznej.

Niełatwo chwalić samego siebie, ale w mijającym 2017 roku mieliśmy wiele powodów do satysfakcji, toteż w nowy, 2018 rok wnosimy niewyczerpane pokłady energii i optymizmu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dołączenia do grona naszych Autorów i Współpracowników oraz do jeszcze częstszych interakcji.

W roku 2018 życzymy wszystkim przede wszystkim szczęścia okraszonego spokojem i radością, wielu sukcesów oraz mnóstwa wyjątkowych nowości wydawniczych!  Życzymy (Im)pulsu na Nowy  Rok 2018!

 

 Premiery Oficyny Wydawniczej IMPULS

         

 

                       
                    

Nowości Oficyny IMPULS

Bestsellery Oficyny IMPULS - TOP 10

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się