Zapisy na wydarzenia w ramach Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce

Zapisy na wydarzenia w ramach Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce

Zapisy na wydarzenia w ramach Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce

Udostępnij

W nocy z 7 na 8 lipca rozpoczną się zapisy na wydarzenia odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival 2024. Na poszczególne wydarzenia będzie można zapisać się przez internet.

W ramach internetowych zapisów będą dostępne 2/3 miejsc na każde z wydarzeń warsztatowych. Pozostałe miejsca będą dostępne dla tych, którzy zapiszą się na wydarzenia stacjonarnie, w rabczańskiej bibliotece, począwszy od 15 lipca. Z kolei na wydarzenia inne niż warsztatowe w ogóle nie będą obowiązywały zapisy – wstęp na nie będzie całkowicie wolny dla wszystkich uczestników festiwalu.

Organizatorzy tegorocznego festiwalu w Rabce-Zdroju przygotowali łącznie ponad pięćdziesiąt różnorodnych wydarzeń. Będą wśród nich spotkania autorskie, warsztaty, wystawy, gry terenowe i wieczory wspólnego czytania z udziałem znanych aktorów. Wśród gości festiwalu znaleźli się w tym roku m.in.: Barbara Sadurska, Dorota Gellner, Małgorzata Swędrowska, Beata Chomątowska, Katarzyna Ryrych czy podróżnik Marek Kamiński. 

Tradycyjnie podczas festiwalu w Rabce-Zdroju odbędzie się także konferencja ekspercka przeznaczona dla dorosłych – nauczycieli, bibliotekarzy, rodziców i animatorów kultury pracujących z dziećmi. Tym razem przyświecać będzie jej hasło „Książki i marzenia zmieniają świat”.

Festiwal w Rabce odbędzie się w dniach 17-20 lipca. Jego szczegółowy program można znaleźć TUTAJ. Zapisów na poszczególne wydarzenia warsztatowe należy dokonywać pisząc maila na adres rabkabiblioteka@wp.pl.

RP / źródło: rynek-książki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się