"Dziennik Rachel. Szczere wyznania" Joanna Nadin

"Dziennik Rachel. Szczere wyznania" Joanna Nadin

Zapowiedź wydawnictwa Akapit Press: "Dziennik Rachel. Szczere wyznania" Joanna Nadin

Udostępnij

Wydawnictwo Akapit Press poleca Państwa uwadze swój nowy tytuł z gatunku literatury młodzieżowej: "Dziennik Rachel. Szczere wyznania" autorstwa Joanny Nadin, w tłumaczeniu Anny Dobroń.

Nota o książce:

To kolejne perypetie tragicznie zwyczajnej  nastolatki z Saffron Walden, inspirowanej postacią Adriana Mole'a. Książka Joanny Nadin to bezkompromisowa i przezabawna powieść o dojrzewaniu i nastoletnich problemach we współczesnej wielokulturowej Anglii. Tym razem bohaterka poznaje doskonałego chłopaka, rockowe bożyszcze, niejakiego Jasona. I
choć związek tej dwójki wydaje się nie mieć wad, Rachel szybko odkrywa, że jej serce bije ku komuś innemu...

Tak, tak, tak! To już oficjalne – wreszcie mam chłopaka! To Jason, rockowe bożyszcze całej szkoły. Nasz związek jest dokonały w każdym względzie: dojrzały, partnerski i pełen szalonych uczuć. Tylko dlaczego, skoro wszystko jest takie idealne, po głowie ciągle chodzi mi Jack? Pomocy!
Po raz trzeci zapraszam Was do mojego zakręconego świata!

Fragment książki:

Poniedziałek, 1 stycznia

Nowy Rok

10.00

Stało się. Chodzę z bogiem seksu z dwunastej klasy, weekendowym operatorem maszynki do mielenia mięsa, Justinem Stathamem. Całowaliśmy się o północy w Sylwestra w szafie Scarlet. Z początku sądziłam, że całuję się z Milesem, bratem Scarlet. I na to właśnie liczyłam. Ale okazało się, że był to Justin. Powinnam oszaleć z radości, bo przez ostatnie dwa lata stawałam na głowie, usiłując zostać jego dziewczyną. A teraz on zdaje się być zakochany we mnie bez pamięci, a ja nie jestem już taka pewna, czy jest tym JEDYNYM. I nie ma to nic wspólnego z jego małymi sutkami(z powodu których porzuciła go Sophie „Muffiny z Mikrofalówki” Jacobs, ponieważ woli ogromne sutki pana Vaughana, w czym nie byłoby nic złego, gdyby nie to, że jest naszym nauczycielem francuskiego i jego sutki, duże czy nie, powinny znajdować się poza zakresem jej zainteresowań).
Dzieje się tak dlatego, że jakaś cząstka mnie – ta, której w najmniej odpowiednim momencie robi się słabo i nie jest w stanie składnie się wysłowić – wydaje się woleć Milesa.

Kilka słów o autorce:Joanna Nadin, brytyjska autorka książek dla nastolatek. Polskim czytelnikom znana przede wszystkim jako autorka wydanej przez Akapit Press hitowej serii dla dzieci "Penny z Piekła Rodem", którą uhonorowano w 2001 r. Nagrodą Dahla oraz książek dla młodzieży: "As wywiadu i reszta świata", "Agencik i wielka kasa". Joanna Nadin dwukrotnie, w latach 2008 i 2010 gościła na prestiżowej liście "Qeens of Teen", zawierającej nazwiska dziesięciu najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii twórców literatury dla nastolatków.


Premiera: 28.02.2018 r.


Tytuł: Dziennik Rachel.Szczere wyznania
Autor: Joanna Nadin
Przekład: Joanna Dyła-Urbańska
Seria wydawnicza: Dziennik Rachel
Wydawca: wydawnictwo Akapit Press
Miejsce i rok wydania: Warszawa,premiera 28 lutego 2018
Wydanie: I
Objętość: 390 stron
Oprawa: miękka
Format: 13.0x19.6 cm
ISBN: 978-83-6534-579-0
EAN: 9788365345790
Cena katalogowa: 34, 90 zł

Podoba mi się, kupuję:

Produkty powiązane

32,00 zł 25,60 zł
-20%
  

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się