„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”,

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”,

Wszystkie wydawnictwa Mazowieckiego Instytutu Kultury za pół ceny!

Udostępnij

 9-11 marca 2018 r. wszystkie wydawnictwa Mazowieckiego Instytutu Kultury, dostępne w sklepie internetowym www.mazowieckaksiazka.pl będą objęte 50% rabatem! Mazowiecki Instytut jest partnerem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny, to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.   

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową  czy  gastronomiczną, poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty.

Organizatorami akcji Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna, a partnerem strategicznym PKP Intercity.
Mazowiecki Instytut Kultury jest partnerem tego przedsięwzięcia.

Więcej o akcji na stronie www.polskazobaczwiecej.pl  >>


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się