Zapraszamy na otwarte konsultacje online w piątek 3 marca w godz. 11.00-12.00

Zapraszamy na otwarte konsultacje online w piątek 3 marca w godz. 11.00-12.00

Zapraszamy na otwarte konsultacje online w piątek 3 marca w godz. 11.00-12.00

Udostępnij

W związku z przedłużonymi terminami naborów w ramach programu Kreatywna Europa, Wsparcie obiegu literatury europejskiej i Projekty współpracy europejskiej, zapraszamy przedstawicieli sektora kultury oraz wnioskodawców komponentu Kultura na otwarte konsultacje online.

Spotkanie będzie okazją do zadania pytań, wymiany doświadczeń, a także rozmowy z pomysłodawczynią i koordynatorką zwycięskiego projektu Book=Life, Aliną Januszczyk, przedstawicielką Ośrodka "Brama Grodzka - Teatr NN" - beneficjenta naboru Projekty współpracy europejskiej 2021.

Gościem wydarzenia będzie Alina Januszczyk, koordynatorka projektu Book=Life, którego liderem jest Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN z Lublina. Brama Grodzka jest beneficjentem naboru Projekty Współpracy Europejskiej 2021. 
 

Alina Januszczyk – prezeska Fundacji Beetle, na co dzień pracuje jako specjalistka ds. edukacji w Domu Słów. Zajmuje się szeroko rozumianą literaturą, popularyzacją czytelnictwa i sztuki społecznie zaangażowanej dla dzieci, organizatorka m.in. „Podwórka wyobraźni” w przestrzeni publicznej, podczas którego prezentowane są dawne książki dla dzieci; organizatorka dziewięciu edycji Festiwalu literackiego „Miasto Poezji”; koordynatorka i organizatorka Akademii Opowieści, Pracowni Książki Nieobojętnej z Iwoną Chmielewską, projektu Otwarta Szkoła o estetyzacji i funkcjonalizacji przestrzeni szkół, Wyróżnień Kulturalnych dla Młodych „Żurawie” czy programu Drzewo Opowieści uczącego dzieci sztuki opowiadania. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem i organizacją warsztatów edukacyjnych dla dzieci w oparciu o książki społecznie zaangażowane. W 2017 r. nominowana do nagrody IBBY za upowszechnianie czytelnictwa. Od początku wojny w Ukrainie związana z Lubelskim Komitetem Pomocy Ukrainie. Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu „Book=Life” po stronie Ośrodka „Brama Grodzka – Teatr NN”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 3 marca, w godz. 11.00 – 12.00 online (Zoom).

Konsultacje są otwarte, poniżej znajduje się link do spotkania na platformie Zoom (link będzie aktywny w dniu spotkania między 11.00 a 12.00):
https://us05web.zoom.us/j/86187026969?pwd=RGo0QXlHeGFhcVBIdGpIanI2Y0RYZz09
Identyfikator spotkania: 861 8702 6969
Kod dostępu: tfkP7G

Aktualne terminy naborów to:
Wsparcie obiegu literatury europejskiej, 7 marca, godz. 17.00
Więcej informacji: Wsparcie obiegu literatury europejskiej – Kreatywna Europa (kreatywna-europa.eu)

Projekty współpracy europejskiej, 9 marca, godz. 17.00
Więcej informacji: Projekty współpracy europejskiej – Kreatywna Europa (kreatywna-europa.eu)


Regulamin_webinarium


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się