"Czytaj i promuj", Creative Mikser

"Czytaj i promuj", Creative Mikser

Zaproszenie na spotkanie "Czytaj i promuj" w Big Book Cafe w czwartek 22 czerwca.

Udostępnij

Creative Mikser to cykliczne spotkania branży kreatywnej, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council od 2011 r.To prezentacje, dyskusje oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi. Organizowane w miejscach związanych z przemysłem kreatywnym i odznaczające się swobodną formułą dyskusji stanowią nowatorski element w integracji społeczności przedsiębiorców kreatywnych w Warszawie. Spotkania mają formułę otwartą i z każdą edycją włączają partnerów do współtworzenia wydarzenia. Celem Creative Miksera jest promocja Warszawy jako miasta sprzyjającego rozwojowi sektora kreatywnego i tworzącego ekosystem twórczej współpracy.

Creative Mikser to cykliczne spotkania networkingowe sektora kreatywnego, organizowane wspólnie przez British Council i miasto stołeczne Warszawa, tym razem we współpracy z Fundacją „Kultura nie boli”. To prezentacje, dyskusje oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi. Organizowane w miejscach związanych z przemysłem kreatywnym i odznaczających się swobodną formułą dyskusji, stanowią nowatorski element w integracji społeczności przedsiębiorców kreatywnych w Warszawie. 

Piętnaste warszawskie spotkanie networkingowe branży kreatywnej odbędzie się pod wyjątkowym adresem. Centrum Literackie Big Book Cafe to nowe miejsce spotkań na Mokotowie – kawiarnia, księgarnia, ogólnodostępna czytelnia, a także scena dla wydarzeń literackich. 22 czerwca po raz pierwszy otworzy się dla branży księgarskiej, wydawniczej i bibliotecznej, dzień przed rozpoczęciem piątej edycji święta książki, jakim jest Big Book Festival. W roku, w którym Polska była gościem honorowym na londyńskich targach książki, publiczność będzie miała okazję spotkać się ze społecznością, która na co dzień zajmuje się rodzimym czytelnictwem. Wspólna rozmowa, oparta na przykładach rozwiązań z kilku miast w Polsce i Wielkiej Brytanii dotyczyć będzie budowania sieci branżowej współpracy, a także społeczności wokół miejsca związanego z książkami.

O tym, jak z sukcesem tworzyć modę na czytanie opowiedzą:

  • Michał Olszewski – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy
  • Ewa Ayton – Dyrektorka Departamentu Kultury i Sztuki w British Council w Polsce
  • Paulina Wilk – autorka, współzałożycielka Fundacji "Kultura nie boli", współtwórczyni Big Book Festival i Big Book Cafe
  • Przemysław Czaja –  Kierownik Działu Marketingu i Public Relations Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku 
  • Anna Karczewska – aktywistka i promotorka kultury, właścicielka Agencji Kultura, spiritus movens ruchu Książki kupuję kameralnie, koordynatorka Kolektywu Księgarzy Kameralnych
  • Marie Moser – właścicielka księgarni The Edinburgh Bookshop w Szkocji 

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 czerwca o godz. 18.00 w BIG BOOK CAFE przy ul. Dąbrowskiego 81 w Warszawie. 

Językami spotkania będą polski i angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja: odomanus@um.warszawa.pl.

Wydarzenie towarzyszy 5. edycji Big Book Festival.

 

Cel projektu

Promocja Warszawy jako miasta sprzyjającego rozwojowi sektora kreatywnego i tworzącego ekosystem twórczej współpracy.

 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się