Zobacz:  Ninateka.pl

Zobacz: Ninateka.pl

Zobacz: Ninateka.pl

Udostępnij

Ninateka to filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe.

Tematy tygodnia

Na stronie głównej, w karuzeli i boksie poniżej, znajdziecie najciekawsze materiały związane z tematem tygodnia. Temat tygodnia, to autorska selekcja materiałów audiowizualnych na dany tydzień. W każdy poniedziałek redaktor bądź redaktorka Ninateki przygotowuje dla was autorski wybór filmów i audycji związanych z zagadnieniem, o którym przeczytacie na stronie głównej. Interesują nas zarówno wielkie wydarzenia w świecie kultury, jak również marginesy oraz alternatywne wersje rzeczywistości.

Nowe tematy i łatwe wyszukiwanie


Zaproponowaliśmy nowy podział na tematy i wyszukiwanie przez filtry, dzięki którym szybciej i sprawniej znajdziecie materiał ze względu na przynależność do danego działu (film, teatr, sztuka, literatura etc.) oraz wybraną opcję filtru (gatunek, rok powstania, płatne lub bezpłatne, materiały z audio deskrypcją etc.).

Nie tylko wideo i audio


Każdemu materiałowi towarzyszy rzetelny redakcyjny opis, najczęściej z biogramem twórcy czy występujących osób. Obok wybranego przez Was materiału, znajdziecie powiązane tematycznie bądź gatunkowo wideo lub audio.


Bezpłatne wideo i audio

Wszystkie materiały zamieszczone w Ninatece są bezpłatne. To ponad 7000 darmowych plików audio i wideo. Dostęp do nich nie wymaga logowania. Wszystkie materiały są całkowicie wolne od reklam.

W tej chwili emitowany jest film: Komeda – muzyczne ścieżki życia | Claudia Buthenhoff-Duffy

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się