3. edycja Film the Book

3. edycja Film the Book

3. edycja Film the Book

Udostępnij

22 czerwca startuje 3. edycja Film the Book - wydarzenia łączącego światy literatów i filmowców. Ze względu na sytuację w kraju, odbędzie się na ona on-line - na Facebooku i kanale YouTube Mazovia Warsaw Film Commission. Potrwa do 3 lipca.

Producenci, reżyserzy i scenarzyści, którzy szukają materiałów na adaptacje, między 22 czerwca a 3 lipca będą mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi oraz tytułami, które dopiero czekają na swoje premiery. 3. edycję wydarzenia będzie można śledzić na facebookowej stronie Mazovia Warsaw Film Commission. Pitchingi równolegle pojawią się również na kanale MWFC na YouTubie.

Od 22 do 30 czerwca publikowane będą pitchingi, natomiast od 1 do 3 lipca będą miały miejsce prezentacje książek z części marketowej. Ostatniego dnia wydarzenia do sieci trafi katalog Film the Book, który będzie zawierał pełen pakiet informacji nt. zaprezentowanych książek oraz bezpośrednie kontakty do osób i wydawnictw posiadających prawa do ekranizacji tytułów.
Selekcji książek na tegoroczną edycję Film the Book dokonali: Justyna Sobolewska, Agnieszka Wasiak, Błażej Hrapkowicz oraz organizatorki wydarzenia - Anna Spisz i Ada Bogdziewicz.

Swoje tytuły przedstawią Marginesy, Wydawnictwo Dolnośląskie, Wydawnictwo Zysk i S-ka, Wydawnictwo Literackie, Czarne, Znak, Noir sur Blanc, Rebis, W.A.B., Czarna Owca, Prószyński i S-ka, Cyranka, Wydawnictwo Poznańskie, Kobiece oraz agencja Syndykat Autorów. Łącznie zaprezentowanych zostanie 18 książek - biografie, thrillery, horrory, komedie, książki psychologiczne, obyczajowe, młodzieżowe, historyczne i przygodowe.

Film the Book jest wydarzeniem, które od 3 lat łączy filmowców z literatami i zachęca do rozmów nie tylko o książkach prezentowanych w ramach wydarzenia, ale też wszystkich innych posiadających potencjał filmowy. Nasi wydawcy mają ich w swojej ofercie całe mnóstwo!
3. edycja #FilmTheBook odbędzie się on-line! Zapraszamy na fb Mazovia Warsaw Film Commission, gdzie od 22 czerwca do 3 lipca będziemy wrzucać pitchingi i prezentacje naprawdę wyjątkowych książek, które warto adaptować na potrzeby filmów i seriali. Bądźcie z nami!!!

Szczegóły na https://bit.ly/2YQ7gTN.
Mazowiecki Instytut Kultury Miasto Stołeczne Warszawa www.kulturalna.warszawa.pl Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych - KIPA Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się