Nowy termin Festiwalu Non-Fiction 2020

Nowy termin Festiwalu Non-Fiction 2020

Nowy termin Festiwalu Non-Fiction 2020

Udostępnij

Piąta edycja Festiwalu Non-Fiction odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia. Wcześniej wydarzenie planowane było na weekend rozpoczynający wakacje (3-5.07.), ostatecznie jednak zostało przeniesione na weekend kończący wakacje (28-30.08).

"To była bardzo trudna decyzja, odwleczona w czasie, bo biliśmy się z myślami, czy przenieść imprezę, czy jednak ją odwołać" – przyznają organizatorzy. Jak napisali na profilu festiwalu na Facebooku: "Na dzień dzisiejszy budżet tegorocznego festiwalu wynosi 0 zł (słownie: zero złotych), co ostatecznie uniemożliwia nam organizację wydarzenia w planowanym wcześniej terminie".

Stowarzyszenie Re-prezentacje ubiegało się o dofinansowanie m.in. w Narodowym Centrum Kultury i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz w Gminie Miejskiej Kraków. Część konkursów nie została jeszcze rozstrzygnięta.

[źródło: rynek-ksiazki.pl]


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się