Czytio.pl

Czytio.pl

5 cech czytnika, które ułatwiają życie

Udostępnij

Czytniki ebooków są dziś mocno popularne. Dzięki nim możemy wygodnie, i co najważniejsze, bezpiecznie dla oczu czytać w każdych warunkach, bez konieczności noszenia ze sobą sterty książek. To jednak nie wszystko. Czytniki mają kilka cech zdecydowanie ułatwiających życie. Jakich?

 

5 cech czytnika, które ułatwiają życie

 

Nie nosisz kilku urządzeń

Dzisiaj produkowane czytniki wyposażone są w tyle dodatkowych funkcji, że nie trzeba nosić ze sobą kilku urządzeń. Znajdziemy w nich gry, odtwarzacz audio czy przeglądarkę internetową, a także łącze wi-fi. Dzięki temu inne urządzenia, jak tablet czy odtwarzacz mp3 przestają być potrzebne.

Bezpieczne dla oczu

Ekrany LCD w smartfonach czy tabletach świecą w oczy rażącym światłem. Nasz wzrok nie przechodzi obok tego faktu obojętnie i szybko się męczy.

- Czytniki wyposażone są w e-papier, którego naświetlenie skierowane jest bezpośrednio na ekran i dzięki temu możemy korzystać z niego długimi godzinami bez jakiegokolwiek dyskomfortu. - mówi Paweł Depta z serwisu Czytio.pl

 

Wszystkie książki w jednym miejscu

Pamięć, w jaką wyposażone są czytniki jest na tyle duża, że mieszczą w sobie kilka tysięcy pozycji. Dzięki temu możemy zebrać w jednym miejscu całą naszą bibliotekę bez potrzeby noszenia ze sobą sterty książek. Tym samym zwiększamy swój codzienny komfort i nie obciążamy niepotrzebnie kręgosłupa.

Mały i poręczny

Czytnik to urządzenie na tyle małe, że zmieści się nawet w kieszeni czy damskiej torebce. To sprawia, że możemy go zabrać ze sobą wszędzie, bez potrzeby szukania dodatkowego miejsca, które by go pomieściło, jak to często ma miejsce w przypadku książek.

- Z pewnością jest to cecha, która uraduje każdego fana minimalizmu i szerokiego zastosowania urządzeń elektronicznych. - dodaje Paweł Depta z serwisu Czytio.pl

Czytasz wszędzie

Dzisiejsze czytniki ebooków wyposażone są w funkcję podświetlenia, która pozwala na wygodne czytanie w zasadzie w każdych warunkach, bez potrzeby doświetlenia z zewnątrz. Inaczej sprawa ma się z książkami, zatem to kolejna cecha wyróżniająca te urządzenia w sposób pozytywny.

Czytniki, jak widać, posiadają szereg funkcjonalności, które przydają się w wielu sytuacjach życiowych i nie tylko przy czytaniu. Dzięki temu użytkowanie ich będzie komfortowe, wielofunkcyjne i z pewnością bardzo użyteczne.

 

Zapraszamy na Czytio.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się