Prezent od serca. PocketBook

Prezent od serca. PocketBook

Najpoczytniejsze e-romanse.

Udostępnij

Cóż bardziej inspiruje zwłaszcza kobiece marzenia niż porywające romanse? W gorącym okresie poprzedzającym Dzień Świętego Walentego wiele osób sięga po literaturę miłosną, aby tam poszukać pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego święta i z czytnikiem w dłoni uciec od zimowej aury za oknem.

Daj się porwać historiom miłosnym

Najbardziej pożądane, najbardziej angażujące, najbliżsi towarzysze  – płomienne historie żarliwych uczuć. 

Najczęściej jest tak, że pełne pasji historie o namiętnościach targających sercami bohaterów powieści czytamy jednym tchem. Są takie, przez które mkniemy z niesamowitą prędkością, chcąc dotrzeć do szczęśliwego finału. Oczywiście nie brakuje też opowieści miłosnych, które dostają się na listy bestsellerów i zostają ulubionymi książkami rzesz czytelników.

Według danych Legimi1 absolutne rekordy bije powieść „Zanim się pojawiłeś”, której ekranizacja zdobyła Nagrodę Amerykańskiej Publiczności. Ten rzewny łamacz serc jest nie tylko najchętniej pobieranym na półkę e-bookiem, najczęściej czytaną historią miłosną, ale też jedną z trzech pozycji książkowych (a jedynym romansem), które niemal dosłownie porwą czytelnika.

Podobnym powodzeniem cieszy się inna literacka kanwa, na której oparto bijący rekordy boxoffice’owe dramat „Światło między oceanami”.

Wśród najpopularniejszych lektur nie brak także książek polskich autorów. Najnowsze propozycje niezawodnych pisarzy, Janusza L. Wiśniewskiego i Katarzyny Grocholi, znalazły się w pierwszej dziesiątce romansów „do przeczytania”. Co więcej, powieść Grocholi jest, obok amerykańskich hitów, w ścisłej czołówce przeczytanych od początku roku e-booków z oferty Legimi.

Ciekawe zestawienie tytułów prezentuje się w kategorii najszybciej czytanych książek elektronicznych. Obok tradycyjnych, często trywialnych propozycji z serii Harlequin, znalazły się kilkusetstronicowe propozycje Vi Keeland czy Brittainy C. Cherry, w których nie brakuje żaru, a czas spędzony nad czytnikiem zupełnie przestaje mieć znaczenie.

Jeśli chodzi o właścicieli czytników marki PocketBook, nie odbiegają oni od ogółu. Zaczytują się w dwóch najpopularniejszych tytułach z oferty Legimi, a do listy najszybciej czytanych książek dołączają pierwszy tom elektryzującej serii „Uwikłani”. Warto dodać, że każdy z czytelników może samodzielnie sprawdzać swoje wyniki e-czytania dzięki aplikacji Legimi dostępnej na czytnikach PocketBook Touch Lux 3.

Na Walentynki, dla miłośników romansów, dramatów oraz innego typu historii wyciskających z oczu łzy, firmy PocketBook i Legimi przygotowały konkurs, w którym nagrodami są czytniki PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red w kolorze namiętnej czerwieni oraz pakiety abonamentowe Legimi.

1 Dane dotyczące czytelnictwa książek o miłości w Legimi w 2017r.

 

 

O firmie PocketBook

PocketBook jest jednym z największych światowych producentów wysokiej jakości czytników książek elektronicznych z ekranami wykonanymi w technologii E Ink (zwaną też papierem elektronicznym). Spółka ma w swojej ofercie także czytniki multimedialne oraz tablety, które pracują w oparciu o system Android.

Firma powstała w 2007 roku i ma swoją siedzibę w Lugano w Szwajcarii. Do chwili obecnej sprzedano w 35 krajach ponad 3 miliony produkty PocketBook. Dzięki połączeniu sprzętu, unikalnego oprogramowania oraz ergonomicznego wzornictwa czytniki e-booków PocketBook pozycjonują się w segmencie „premium” tego rynku.

Zajrzyj na nasz fanpage: https://www.facebook.com/PocketBookPoland

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się