Zakochajmy się w czytaniu. WALENTYNKI 2017

Zakochajmy się w czytaniu. WALENTYNKI 2017

Zakochajmy się w czytaniu. WALENTYNKI 2017

Udostępnij

Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych szczególnie celebrowane przez młodzież. Walentynki można obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za…czytać na chwilę. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała oryginalną akcję uliczną. Celem akcji jest zachęcenie młodych i pełnoletnich osób do czytania, lecz nie jakichś opowieści, ale historii pełnych miłości, wzruszeń, z domieszką bólu, smutku i oczywiście szczęśliwych zakończeń.

 

WALENTYNKI 2017

Zakochajmy się w czytaniu.

 

14 lutego od godziny 10:00, aż do wyczerpania zapasów, dwa wielkie biblioteczne serca będą przechadzały się po Krakowskim Przedmieściu i rozdawały wszystkim młodym zakochanym książki do wspólnego czytania i wzruszeń.

Zakochane pary będą też miały możliwość wykonać sobie wyjątkowe selfie z wielkimi sercami.

 

W filiach MBP czekają na Państwa inne atrakcje:

 • Filia nr 9, przy ul. Krańcowej 106 14 lutego, w godzinach pracy biblioteki przygotuje cukierki dla czytelników z hasłem "Zjedz mnie gdy...", przy każdym cukierku będzie czerwona karteczka z dalszą częścią tekstu np. "...jesteś zakochany" "...jesteś szczęśliwy" itp. w zależności od stanu emocji i nastroju.

 • Już 10 lutego, o godz. 15.00 - Filia nr 22, przy ul. Kruczkowskiego 14 zaprasza na walentynkowe warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w czasie których przygotują okolicznościową kartkę walentynkową.

 • Filia nr 25, przy ul. Sympatycznej 16 - 14 lutego w godzinach pracy biblioteki przygotowała - walentynkową krzyżówkę "Słynne pary literackie", prezentację książek z wątkiem miłosnym oraz tworzenie ozdób walentynkowych - zajęcia dla dzieci.

 • W Filii nr 29, przy ul. Kiepury 5, 14 lutego o godz. 11:00, odbędą się biblioteczne Walentynki, na których będzie zabawa w kalambury - przysłowia o miłości, a uczestnicy wykonają kartki walentynkowe metodą Iris Folding i Quillingu.

 • W Filii nr 22, 10..2.2017 godz.15.00 - Walentynkowe warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży . Przygotowanie okolicznościowej kartki walentynkowej 


 • W Filii nr 29 14.02.2017, godz. 11.00 - biblioteczne Walentynki zabawa w kalambury - przysłowia o miłości oraz uczestnicy wykonają kartki walentynkowe metodą Iris Folding i Quillingu.
 • W Filii nr 25
  - ,,Słynne pary literackie'' - walentynkowa krzyżówka
  - ,,Na Walentynki - powieści o miłości'' - prezentacja książek z wątkiem miłosnym
  - ,,Plastyczne Walentynki'' - tworzenie ozdób walentynkowych - zajęcia dla dzieci

Zapraszamy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się