Big Book Festival 2020 już za tydzień

Big Book Festival 2020 już za tydzień

Big Book Festival 2020 już za tydzień

Udostępnij

Ósmy Duży Festiwal Czytania już za tydzień!  W tym roku na miejscu i on-line. Zobaczysz nas wszędzie! Międzynarodowy festiwal czytania potrwa trzy dni – od piątku 28 sierpnia do niedzieli 30 sierpnia.

W programie spotkania z pisarzami z Polski i z zagranicy, dyskusje, spektakle, performase. W sumie 35 wydarzeń do zobaczenia na miejscu i on-line.

Na Big Book Festival 2020 obejrzymy 7 produkcji specjalnych, połączymy się z 10 wspaniałymi pisarkami i pisarzami ze świata, posłuchamy 8 okołoliterackich rozmów na poruszające tematy, spotkamy się z autorami 10 gorących polskich premier wydawniczych i przeczytamy najbardziej inspirujące fragmenty książek wyróżnionych Nagrodą Literacką m.st. Warszawy. W czasie festiwalu działać będzie Duży Targ Księgarni Społecznej oraz Studio festiwalowe.

Hasłem tegorocznej edycji Big Book Festival jest CZYSTA MIŁOŚĆ # PURE LOVE.
Mówi się, że prawdziwa miłość nie zna granic i pokona wszystko. Kochamy czytać, dlatego tegoroczny Big Book Festival organizujemy w dwóch wymiarach, dając możliwość uczestniczenia w wydarzeniach on-line także czytelnikom spoza Warszawy i Polski – mówią Anna Król i Paulina Wilk z Fundacji „Kultura nie boli", współtwórczynie festiwalu.

Z 35 festiwalowych wydarzeń aż 28 będzie można także oglądać na żywo w transmisji na stronie www.bigbookfestival.pl oraz na kanale You Tube Big Book Festival.

Big Book Festival 2020 odbywać się będzie na Starym Mokotowie w Warszawie, w trzech lokalizacjach: Big Book Cafe, centrum edukacji literackiej przy Dąbrowskiego 81, Centrum Łowicka przy Łowickiej 21 oraz Domu i Muzeum Władysława Broniewskiego przy Dąbrowskiego 51. Wstęp na wydarzenia jest wolny. Ze względu na przepisy sanitarne liczba miejsc na wydarzeniach jest ograniczona.

Pełny program Big Book Festival 2020 i opis wydarzeń na stronie https://bigbookfestival.pl

         


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się