Jedność - Dzień dziecka
Leipziger Buchmesse 2018

Leipziger Buchmesse 2018

Ceremonia wręczenia nagród na Międzynarodowych Targach Książki w Lipsku 2018.

Udostępnij

Jak zawsze przy okazji tak dużej prestiżowej imprezy targowej  jak Międzynarodowe Targi Książki w Lipsku 2018 zwiedzających czeka wiele uroczystych ceremonii wręczenia nagród.
Pełny przegląd można znaleźć tutaj: http://www.leipziger-buchmesse.de/Programm/Preisvertrungen/

Nagroda Alfreda Kerr za krytykę literacką:

Dziennik branżowy Börsenblatt wyróżnia się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie krytyki literackiej. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 15 marca o godz. 14.00 na forum Niezależne (hala 5, stoisko H309).

Nagroda rynek książki:

 
Już po raz 19 przyznana zostanie nagroda marketingowa branży książkowej. Nagroda zostanie wręczona 16 marca o godz. 13.00 w CCL (Fachforum 4).

Nagroda dla autora niezależnego na Targach Książki w Lipsku:

Neobooks nagradza w tym roku niezależną nagrodą autora thrillera. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 17 marca o godzinie 13.00 na forum autorzy @ leipzig w hali 5, stoisko D600.

Kurt Wolff nagroda:

Fundacja Kurta Wolffa przyznaje nagrody wydawnictwu kości słoniowej oraz edycji Rugerup. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 16 marca o godz. 13.00 w Leseforum Die Unabhängigen (hala 5, stoisko H309).

Lipska nagroda książkowa dla europejskiego porozumienia:

Nagroda jest wyrazem uznania dla osób, które stworzyły księgę godną wzajemnego zrozumienia w Europie, a zwłaszcza w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 14 marca o godz. 19.00 w ramach uroczystej inauguracji Targów Książki w Lipsku w Gewandhaus.

Lipsk Reading Compass:

Już po raz szósty Stiftung Lesen i Lipskie Targi Książki wyróżniają wybitną literaturę dziecięcą i młodzieżową w trzech kategoriach wiekowych.
Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 15 marca o 10:30 na Forum Edukacji Młodzieży Dzieci (hala 2, stoisko A401).

Czytanie artysty roku:

Niemieccy księgarze wybrali: Nagroda dla Czytelnika Roku 2018 zostanie przyznana 16 marca, 14.00, w hali 4 (stoisko F100).

Nagroda literacka SERAPH:
 
Literaturpreis für Phantastik na Targach Książki w Lipsku zostanie zaprezentowany 15 marca o godz. 17.00 w Leseinsel Fantasy (hala 2, stoisko H410 / J400).

Najpiękniejsze książki z całego świata:

Ceremonia wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie Projektowania Książek odbędzie się 16 marca, 16.00 w hali 3 (stoisko D500).

Prix ​​des lycéens allemands

Wspólnie z Ernst Klett Sprachen GmbH, od 2004 r. Institut Français organizuje Prix des Lycéens allemands. Nagrodę Literacką Młodzieży zaprezentuje francuski ambasador w Niemczech. Ceremonia wręczenia nagród 16 marca, godzina dwudziesta, CCL, sala 2


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się