Oficyna Wydawnicza IMPULS

Oficyna Wydawnicza IMPULS

Co tam słychać w Impulsie?

Udostępnij

Krakowska Oficyna Wydawnicza IMPULS poleca Państwa uwadze swoje ostatnie nowości i zapowiedzi 2018 roku!

Nowości, zapowiedzi 2018 i Gratisy!

Zapraszamy do nowych tytułów Oficyny Impuls.
Wydłużamy dla Was promocję "do każdego zamówienia książka gratis"!

Impuls poleca

Oficyna Wydawnicza Impuls nie zwalnia tempa. Kolejny miesiąc – kolejne, długo wyczekiwane premiery i literatura zdolna zaspokoić najwybredniejsze gusta. Osoby poszukujące wiedzy z dziedzin pedagogiki, socjologii, psychologii, logopedii czy dysleksji i wielu pokrewnych mają u nas przyjazną przystań.

Chłodną aurę warto wykorzystać na czas z dobrą książką. Miesiące wytężonej pracy autorów zaowocowały publikacjami wyjątkowymi na polskim rynku wydawniczym, zarówno ze względu na pionierską tematykę, jak również, rzetelne wykonanie, poparte licznymi badaniami, obserwacjami, akademickim podejściem na najwyższym poziomie.

Co Impuls wydał nowego?

Najlepsza Książka Roku 2017

Oto najlepsza książka roku 2017! o emocjach dzieci...

Oto najlepsza książka roku 2017

Drodzy Czytelnicy jest nam bardzo miło poinformować i ogłosić, że w Oficynie Wydawniczej "Impuls" mamy Najlepszą Książkę Roku 2017! 31 stycznia 2018 poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji plebiscytu (finał finałów) NKR 2017 organizowany przez wortal Granice.pl.
W tegorocznej edycji finału finałów roku decyzją internautów plebiscytu najlepszą książką roku 2017 w kategorii Poradniki została wyjątkowa publikacja dr Barbary Winczury pt. Emocje dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwoju i zachowaniu. Po sukcesie kwartalnym plebiscytu w którym publikacja zdobyła tytuł Najlepszej Książki na lato 2017 w kategorii Poradniki tytuł Pani doktor zdobył jeszcze większy sukces zdobywając wyjątkową nagrodę.

Najwięcej głosów czytelników trafiło do "Emocji dzieci i młodzieży" Barbary Winczury (Oficyna Wydawnicza "Impuls")

Więcej >> tutaj

Harcerstwo

Impuls - inny niż wszystkie! w ofercie 144 Harcerskich reprintów / 3 nowe tytuły

SERIE WYDAWNICZEPragniemy poinformować Czytelników, że w lutym 2018 roku nasza oferta powiększyła się o nowych i wyjątkowych 3 książek-reprintów harcerskich w serii „Przywrócić Pamięć”, powstałą osobistym staraniem Wojciecha Śliwerskiego.
Seria „Przywrócić Pamięć” przyciąga wzrok miniaturowym, bibliofilskim formatem, niezmienioną od blisko stu lat szatą językową oraz oryginalnymi rycinami.

Niepowtarzalny ten zbiór wzbogacił się właśnie o kolejne trzy tytuły: Skauci w polu. Podręcznik dla harcerzy - Kazimierz Betley i Stanisław Rudnicki, Nasze hasła i cele - Henryk Pawłowski, Ze wspomnień skauta-legionisty - Aleksander Hauke-Nowak.

Zapraszamy do całej serii >> tutaj

Dla mamy

Jadłospis dla przyszłej mamy

dla mamyCiąża to doskonały moment, żeby zacząć się zdrowo odżywiać – zwłaszcza, jeżeli wcześniej nie miałaś czasu, by przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki. Skorzystasz na tym nie tylko Ty i Twoja rodzina, ale również dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat!

A co znajdzie przyszła mama w naszym poradniku?

Jak zaplanować ciążę, Jak przygotować się do ciąży? Relaks w ciąży - korzyści dla dziecka i mamy, Kilka praktycznych rad dla przyszłych mam, Jak zmienia się masa ciała w ciąży? Czy w ciąży można się odchudzać?Jak radzić sobie z porannymi nudnościami w ciąży? Czy otyłość wpływa na przebieg ciąży? Rola warzyw w żywieniu kobiety ciężarnej, Jadłospis dla przyszłej mamy i jeszcze więcej... Polecamy! ,

Zapraszamy do wiadomości >> tutaj


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się