czytajnazdrowie 11: Biblioteka Miejska w Łodzi

czytajnazdrowie 11: Biblioteka Miejska w Łodzi

czytajnazdrowie 11: Biblioteka Miejska w Łodzi

Udostępnij

Dziś w cyklu #czytajnazdrowie zapraszamy do Łodzi. Tamtejsza Biblioteka Miejska udostępni bezpłatnie mieszkańcom miasta 60 tysięcy e-booków. Realizowana za pośrednictwem serwisu Legimi usługa jest dostępna dla zarejestrowanych już, a także nowych czytelników w ramach akcji „Zostań w domu, czytaj książki”.

Biblioteka Miejska w Łodzi zakupiła dla mieszkańców Łodzi dostęp do usługi Legimi, czyli 60 tysięcy książek bez wychodzenia z domu. To nowości, klasyka, kryminał, romans, wszystko, co pozwoli łagodnie przetrwać trudny czas izolacji” – poinformowała pracowniczka biblioteki Dorota Sztyler.

Teraz nieodpłatny dostęp do wszystkich e-booków znajdujących się na platformie Legimi możliwy jest także dla tych łodzian, którzy do tej pory nie byli zapisani do biblioteki. Placówka uruchomiła system weryfikacji nowych użytkowników dzięki rejestracji przez profil zaufany.

Co zrobić, aby skorzystać z oferty biblioteki?

„Należy zarejestrować się w serwisie epuap, założyć profil zaufany, a następnie wypełnić i wysłać formularz zapisu do biblioteki” - wyjaśniła Sztyler. Następnie na podany przez czytelnika w formularzu adres mailowy zostanie przesłana wiadomość od BMwŁ o weryfikacji oraz informacja, jak uzyskać kod do serwisu Legimi. Z bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do literatury w tej formie mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Łodzi.

Czytaj na zdrowie!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się