Murator Expo oszczędza

Murator Expo oszczędza

Murator Expo oszczędza

Udostępnij

Bardzo duże redukcje zatrudnienia nastąpiły w całym zespole spółki Murator Expo. Z zespołu liczącego około 30 pracowników zostały trzy osoby – informuje serwis Wirtualnemedia.pl. Pożegnano się z Jackiem Orylem, o czym Biblioteka Analiz donosiła wcześniej.

Renata Krzewska, nowa prezes zarządu Muratora Expo, zasiadająca też w radach nadzorczych kilku innych spółek Grupy ZPR Media, nie odpowiedziała na razie na pytania w tej sprawie.
 
Murator Expo ma swojej stronie internetowej podał, że w ub.r. zorganizował 18 wydarzeń (14 imprez targowych, po dwa plenery literackie i wydarzenia e-sportowe), w których uczestniczyło ok. 260 tys. zwiedzających i prawie 2,4 tys. wystawców.
 

Według danych z KRS Murator Expo w 2018 roku zanotował wzrost przychodów sprzedażowych z 13,36 do 14,28 mln zł oraz spadek wyniku netto z 721,3 tys. zł straty do 728 tys. zł zysku. Spółka podała, że 83 proc. jej wpływów pochodziło z organizacji targów. W 2018 roku pracowało w firmie 35 osób, o 11 więcej niż rok wcześniej.

Grupa ZPR Media, do której należy Murator Expo, z rezygnowało również z wydawania miesięczników “Podróże” i „Żagle”. “Jest to związane z oszczędnościami, które musimy wprowadzić” – komentuje Zbigniew Benbenek, właściciel Grupy ZPR Media.

źródłó:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się