Dzień dobry w niedzielę! Dzisiejsze atrakcje

Dzień dobry w niedzielę! Dzisiejsze atrakcje

Dzień dobry w niedzielę! Dzisiejsze atrakcje

Udostępnij

To już ostatni dzień 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie - sprawdźcie drodzy Państwo , co się wydarzy.

Spotkania

Dzisiaj czeka nas gorąca premiera książki Romy Ligockiej, pod tytułem ,,Jeden dobry dzień’’, a także spotkania z współczesnymi poetami, między innymi z: Ewą Lipską, Adamem Zagajewskim lub Filipem Zawadą.
Natomiast dla fanów reportaży przygotowaliśmy spotkania z Cezarym Łazarewiczem, Mariuszem Szczygieł, a także Katarzyną Kolendą-Zaleską.

Dla nowoczesnych mam przygotowaliśmy spotkanie z Anią i Olą, założycielkami kanału na YouTubie - Mama Lama, który obserwuje już kilkadziesiąt tysięcy osób. W listopadzie ukaże się ich pierwsza książka pt. „Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe”.

Natomiast na tematy dorosłe, czyli między innymi: o życiu, chorobie, polityce i polskim społeczeństwie porozmawiają Jerzy Stuhr i ks. Andrzej Luter. Po spotkaniu autorzy będą podpisywać książkę ,,Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości".

Dla najmłodszych

Najmłodszych czekają warsztaty ,,Pies poetą? Hau!’’ z autorką serii PSIEROCINIEC – Agatą Widzowską. Dodatkowo będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji społecznej „Serce Kapsuły Czasu”, która ma charakter konkursu literacko-plastycznego. Tematem konkursu jest: „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”. Zebrane prace literackie i plastyczne zostaną zamknięte na najbliższe 100 lat w mobilnej Kapsule Czasu.

Kochacie teatr?

Teatr Słowackiego przygotował dla Was interesujące warsztaty i spotkania, które odbędą się w Hali Dunajec.B ędziecie mogli przyjrzeć się pracy Łukasza Pipczyńskiego, rzeźbiarza i modelatora, posłuchać opowieści o jego zawodzie, a także… samemu spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie i modelatorstwie!
Odbędzie się także spotkanie "Wyspiański. Co mnie obchodzi wasz naród?", w którym udział wezmą Jacek Wakar, Bartosz Szydłowski i Piotr Augustyniak.
Szczegóły TUTAJ

To ostatni dzień, by poczuć niepowtarzalną atmosferę Targów Książki w Krakowie. Zapraszamy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się