eQUINOXE Europe – nabór na warsztaty dla scenarzystów

eQUINOXE Europe – nabór na warsztaty dla scenarzystów

eQUINOXE Europe – nabór na warsztaty dla scenarzystów

Udostępnij

Aplikujący muszą mieć na swoim koncie co najmniej jeden wyprodukowany film pełnometrażowy oparty na ich poprzednim scenariuszu. Termin aplikowania upływa już w najbliższy poniedziałek 20 czerwca 2022 roku.

Trwa nabór projektów w ramach 27. edycji eQuinoxe Europe International Screenwriters Workshops – międzynarodowych warsztatów dla scenarzystów, które odbędą się 27 października – 4 listopada 2022 roku.

Warsztaty eQuinoxe skierowane są do doświadczonych scenarzystów pracujących nad pełnometrażowym projektem fabularnym przewidzianym do dystrybucji kinowej. Program warsztatów koncentruje się na rozwijaniu projektu oraz opiera na spotkaniach indywidualnych z ekspertami, dlatego scenariusze powinny znajdować się na zaawansowanym etapie developmentu (sugerowany – co najmniej trzeci szkic). Zgłaszane projekty powinny posiadać już producenta.

Aplikujący scenarzyści muszą mieć na swoim koncie co najmniej jednej wyprodukowany film pełnometrażowy oparty na ich poprzednim scenariuszu. Kwalifikują się scenariusze projektów skierowanych do kina (1. drafty nie są akceptowane). Scenariusze można nadsyłać w języku niemieckim lub angielskim i należy je przesyłać w formacie i paginacji zgodnym ze standardami branżowymi.

Koszt zgłoszenia projektu wynosi 50 euro.

Termin aplikowania upływa 20 czerwca 2022 r.

Więcej informacji o szkoleniu i warunkach uczestnictwa dostępnych jest na stronie organizatora.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się