Filia Sztuki zaprasza!

Filia Sztuki zaprasza!

Filia Sztuki zaprasza! - do Poznania

Udostępnij

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, od tygodnia zabytkowy gmach zaprasza do swoich wnętrz w tym Filii Sztuki. W jej zbiorach jest 32 tys. książek i ok. 34 tys. zbiorów muzycznych. Czytelnicy znajdą tam literaturę popularnonaukową o architekturze, rzeźbie, rysunku, muzyce, teatrze, a także filmie, wzornictwie i modzie. Gromadzone w Filii Sztuki publikacje mogą być pomocne przy pisaniu prac naukowych, stać się inspiracjami dla działań kreatywnych, wspierać w samokształceniu.

Lekturę dla siebie znajdą tu zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z teorią i historią sztuki, jak i osoby o sprecyzowanych zainteresowaniach, poszukujące szczegółowych opracowań. W przestrzeniach filii, w ponad 100 działach tematycznych, będzie można pożyczyć biografie artystów, publikacje z zakresu historii kultury, książki o wnętrzach, plakacie, ilustracji książkowej, rzemiośle artystycznym, teorii komiksu.

Filia to też bogate zbiory poświęcone muzyce. Poza książkami, wielbiciele różnych gatunków muzycznych znajdą tu szeroki wybór płyt CD i winyli: od klasyki przez jazz, po muzykę tradycyjną i rozrywkową. Płyty CD można pożyczać do domu, a płyt winylowych posłuchać na miejscu przy specjalnych stanowiskach odsłuchowych.

Przypominamy o zbiórkach na rzecz ukraińskich dzieci! Można przynosić książki po ukraińsku http://www.bracz.edu.pl/event/zbiorka-ksiazek-dla-ukrainskich-dzieci/ lub wpłacać pieniądze na ich zakup http://www.bracz.edu.pl/event/zbiorka-na-zakup-ksiazek-z-ukrainy/

Filia jest otwarta dla Czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 17.00. Tel. 61 88 58 980 

Informujemy, że 15 kwietnia (Wielki Piątek) Biblioteka będzie czynna od 9.00 do 14.30,a 16 kwietnia (Wielka Sobota) zamknięta.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się